RBA je Holubičí Postoj Změní Aussie Medvědí

 

Australský dolar včera propadla poté, co Reserve Bank of Australia naznačil, že to může snížit úrokové sazby v nadcházejících zasedání měnové politiky. I když účastníci trhu očekávali snížení referenční úrokové sazby v nadcházejících týdnech, potvrzení holubičí postoj vyvolal Aussie prodat-off. Pár USD/CAD klesl z 0.6929 na 0.6866 za posledních 24 hodin.

Reserve Bank of Australia vydala minut v úterý měnové politiky setkání, které se konalo o dva týdny dříve. I když tam byly žádné změny měnové politiky, zápis z jednání potvrdil, že centrální banka je dumal nad možností snížení úrokových sazeb.

V projevu předneseném včera, RBA Guvernér Philip Lowe hovořil o snížení sazeb a naznačil, že by se to mohlo stát již příští měsíc.

Lowe řekl: "Členové považován za scénář, kdy tam byl žádné další zlepšení na trhu práce v nadcházejícím období, uznává, že za těchto okolností pokles v hotovosti sazby by pravděpodobně bylo vhodné. Na naše zasedání za dva týdny, budeme uvažovat případ pro nižší úrokové sazby."

V poslední době, RBA uvedla, že by studium důvod pro trvale nízká inflace a podívat se na možnost sekání úrokové sazby, pouze pokud na trhu práce zhoršuje.

Slabost na trhu práce byl jasně na displeji minulý týden prudký pokles NAB obchodní průzkum zaměstnanosti index na nejnižší úroveň od roku 2015. To bylo následováno uvolnění pracovní síly data, která ukazují zvýšení míry nezaměstnanosti na 5,2% v Březnu, z 4,9% v předchozím měsíci.

Po vydání zápisu ze zasedání, "úroková sazba trzích prodávat v 17 bazických bodů, nebo zhruba 69% snížení sazeb na červnovém zasedání."

Mezitím, the Conference Board uvedl, že Austrálie je Přední Ekonomický Index vzrostl o 0,3% v Březnu. V únoru nárůst byl sestupně revidován z 0,5% na 0,4%.

Podobně, Westpac-MI hlavní Index, ukazatel vyneseny pomocí kombinace lokální a globální ekonomické ukazatele prognózy pro nejbližší období (od tří měsíců do devíti měsíců) Australský ekonomický růst, ponořil do -0.47% v dubnu, od -0.13% v Březnu. Z údajů vyplývá, že Australský ekonomický růst zůstane pomalý v blízkosti horizontu, prodlužuje zpomalení vidět v druhé polovině roku 2018. Navíc, poslední údaje ukazují, že hospodářský růst bude 0.47% níže Austrálie je normální tempo růstu, který je obecně považován za kolem 2.75% ročně, až do konce letošního roku. To znamená, že Australská ekonomika by mohla růst meziročně o 2,3%, beze změny z minulého roku.

Bill Evans, hlavní ekonom Westpac, řekl: "Index růstu byl důsledně negativní za posledních pět měsíců, jasný signál, že hospodářský růst přes tři čtvrtiny roku 2019 je pravděpodobné, že bude pod úrovní trendu. Tento konzistentní níže trend' signál z Indexu je v souladu s Westpac je prognóza růstu pro rok 2019 ve výši 2,2%."

Holubičí prohlášení RBA a slabé ekonomické údaje se očekává, že držet na měnovém páru slabá v krátkodobém horizontu.

Historický cenový graf naznačuje, že pár USD/CAD se obchoduje pod svůj 50-denní klouzavý průměr. Navíc indikátoru stochastic je v medvědí oblasti. Jako výsledek, můžeme očekávat, že měnový pár se i nadále pohybuje v sestupném kanálu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: