Yen Stoupne i Přes Obavy ohledně Prodeje Zvýšení Daní na 10%

 

Japonský jen posílil vůči dolar a další hlavní měny soupeři včera. Jak tam byly žádné významné makrodat investoři sledovali jiné domácí trendy určit, jak jen mohou být obchodovány v krátkodobém horizontu. Ekonomika by pravděpodobně narazíte na další stres ze závazků ke zvýšení daně z prodeje. Kromě toho, průzkum vedoucích pracovníků vyplývá, že očekávají, že zpomalení ve čtvrtém čtvrtletí roku 2019. I přes negativní vývoj, jenu podařilo vylézt výš proti dolar. Páru USD/JPY klesl na 110.05, od vysoce 110.50 zaznamenal včera brzy ráno.

 

Prodej zvýšení daní se týká problémů ovlivnit jenů

Ve středu, Japonské zákonodárci zaručeně zvýšit domácí prodeje daň z 8% na 10% v říjnu 2019, poté, co návrh byl schválen ve výši 920 miliard rozpisu plánovaných výdajů (federální rozpočet) pro fiskální rok 2019, který začíná 1. dubna. Rozpočet má za cíl zvýšit výdaje na obranu, sociální péče a veřejných prací.

V komentáři na prodeje zvýšení daní, generální Tajemník Kabinetu, Yoshihide Suga řekl: "Jak jsem již řekl dříve, daň se zvýší na 10% v říjnu, jak je stanoveno zákonem, pokud k incidentu na stupnici Lehman šoku dochází."

Návrh rozpočtu klade důraz Abe ' s dychtivostí, aby se zabránilo opakování, zpomalení hospodářského růstu v návaznosti na předchozí zvýšení daně z prodeje v dubnu 2014.

Ministr financí Taro Aso se domníval, že "dostatečné kroky byly učiněny" negovat všechny pravděpodobné negativní dopad ze zvýšení daní na ekonomiku. Taro Aso řekl, "nemohu přesně říct, co se bude dít (do ekonomiky)."

Není zřejmé, zda Premiér Šinzó Abe a jeho Liberální Demokratické vlády se opět odloží zvýšení daně z prodeje, protože to je politicky riskantní krok. Podle analytiků, US-Čína Obchodní Válka, světové ekonomické turbulence, a křehkého stavu Japonské ekonomiky, vyplývá, že Tokio by mohlo čelit značnému tlaku, pokud plánované 2% výlet je realizován. Kromě toho, vláda Abe může zaplatit cenu nejvyšší v horní komoře voleb, které se uskuteční letos v létě.

Nedávná studie Nikkei ukázal, že 25% Japonských firemních manažerů předvídat světová ekonomika se zhroutí během šesti měsíců. To je nejhorší zaznamenaná hodnota od prosince roku 2016, což představuje nárůst z 14% v prosinci 2018. Většina účastníků poukázal na děsivé okolnosti, v Číně, i když jsou mírně přesvědčen, že stimulační program může oživit druhou největší ekonomikou na světě.

Bank of Japan (BOJ) se snažil zmírnit obavy investorů dříve v úterý zavázal udržovat své uvolněné měnové politiky. Centrální banka řekl: "V zájmu zachování vysoce akomodační finanční podmínky, je důležité vytrvale pokračovat v současném uvolňování měnové politiky, přičemž bere v úvahu vývoj hospodářské aktivity a cen, jakož i finanční podmínky v vyváženým způsobem."

Skutečnosti uvedené výše naznačují, že japonský jen by zůstat rozsah vázán vůči americkému dolaru, i když s mírným medvědí směr.

Technicky, páru USD/JPY klesá poté, co nedokázal kříž nad rezistencí na 110.50. Měnový pár je také obchodování pod svůj 50-denní klouzavý průměr, zatímco indikátor MACD má negativní čtení. Další hlavní podpora existuje v 109.45. Zejména, základy a technické navzájem odporují. Jako výsledek, rozsah vázaný pohyb může být očekávaný.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: