Překážky Daňové Reformy Bill Dolar Pod Tlakem

 
Americká ekonomika silně zotavily po devastaci způsobené hurikány Harvey a Irma. Že tlačil na americký dolar směrem nahoru proti jeho G10 soupeři jako je japonský jen. Silný růst Nikkei index také oslabení Jenu, což má inverzní korelace s Japonský akciový trh. Nicméně, očekáváme pokles USDJPY pár, což je obchodování na 112.30, vzhledem k argumenty uvedeny níže.

Zápis z Federální Rezervní měnovou politiku setkání, které se konalo začátkem tohoto měsíce, uvedla, že několik členů rychlost nastavení výboru (FOMC), chtěl vidět další růst cen, než se zvýšení sazby znovu v roce 2018. V případě, že inflace není vyzvednout brzy, pak tam bude žádná potřeba pro Fed, aby zvýšení sazeb v roce 2018.

V USA, Republikáni se podařilo projít daňové reformy zákona v Senátu, a to navzdory silné opozici ze strany Demokratů, kteří cítili, že potřebný čas se nedal přečíst 500-stránkový dokument. Zákonodárci několikrát změny na poslední chvíli návrh zákona projde přes Senát v ranních hodinách v sobotu. O dva dny dříve, Demokraté se snažil poslat účet zpět k finančnímu Výboru pro přezkum.

Společný výbor pro daňové prognózy, že by plán přidat 1 bilion dolarů na Federální deficit během příštích 10 let. Návrh zákona je teď očekává, že jít do konference výboru. Konference zprávy, schválen členy na konferenci výboru, musí být opět předán Senátu a Sněmovny. Po tom, že by byl poslán k Prezidentovi na stůl. Senátor Susan Collinsová chce dva Obamacare stabilizace účty, které mají být předány před zahájením hlasování na daňový zákon. Nicméně, může tam není moc času na to před Vánocemi. Proto investoři čekali, že návrh zákona bude přijat do zákona před nákupem Měny.

Mezitím, jen vykazuje známky posilování způsobeno dvěma důvody. Za prvé, nejnovější raketový test Severní Korea se opět zvýšila poptávka po bezpečných aktivech. Za druhé, Japonská ekonomika je vše nastaveno na rekordní tempo růstu o 1% v letošním roce. To vedlo k očekávání zvýšení míry inflace. Je třeba poznamenat, že poprvé za několik desetiletí Jenu nebude oslabovat, když Nikkei roste. To, že byl zmatený, investoři, kteří využívají inverzní korelace mezi Jenu a Nikkei Index, který odráží stav Japonské ekonomiky. To znamená, že politický vývoj udržet americký dolar pod tlakem, zatímco zlepšení ekonomiky a poptávka po bezpečné útočiště aktiva jsou posílení Jenu.

Na pár USDJPY má zavřené pod svůj 50-denní klouzavý průměr, po čelí odporu na 112.70.Indikátor RSI klesl pod čtení 50. To znamená oslabení v pár USDJPY. Můžeme tedy očekávat, že sestupný trend, jak začít tento týden.

S cílem získat od sestupný trend, plánujeme jít krátký na pár USDJPY poblíž 112.60, s příkazem stop loss nad 113.40. Krátké pozice budou pokryty v blízkosti 109.60.

Jako alternativu, můžeme investovat do dal možnost, jak dobře. Aby bylo možné otevřít obchod, smlouvy, které nabízí binární makléř by měl zůstat aktivní po dobu jednoho týdne, zatímco realizační cena by měla být kolem 112.60.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: