Švýcarský Frank Posiluje, Jak NÁM Signál Fed snížení Sazeb

 

Švýcarský frank nadále získat proti dolar včera jako opatrný sentiment v Evropě a Asii, investoři nuceni hledat bezpečné útočiště aktiv. Americký dolar také klesl kvůli holubičí FOMC (Federální Výbor pro volný Trh), rychlost rozhodnutí, signalizace sazeb v budoucnu. Od vysoce 0.9782, USD/CHF dvojice odmítla 0.9692 v posledních 24 hodinách.

Dolar se snažili posílit včera na začátku Asijské seance, následující prudký pokles z minulého týdne, ale není shromáždit dostatek hybnosti v důsledku slabé podpory ze strany investorů a spekulantů. Švýcarský frank je zisk vůči americkému dolaru byla omezena vzhledem k nevyřešené rámcové dohody mezi Švýcarskem a Evropskou Unií. V zásadě, ve Švýcarsku se staví proti EU rámcové dohody.

Od roku 1972 Dohoda o Volném Obchodu a slavné referendum, ve kterém Švýcaři rozhodli nesmí být součástí Evropského Hospodářského Prostoru v roce 1992, Švýcarsko a EU úzce spolupracuje s více než 20 hlavních odvětvových smluv a více než 100 menších dohod. V roce 2014, se obě strany začali diskutovat o dohodu, která by kompletně předělat určité vzájemné smlouvy–zejména těch, které se týkají jednotného trhu přístup.

V prosinci roku 2018, navrhovaná dohoda byla odhalena. EU tlačí Švýcarsko inkoust smlouvy po letech diskusí, ale Švýcarská vláda předložila smlouvy k veřejné konzultaci v poslední etapě roku 2018. Brusel má pevnou 19. července jako poslední datum pro Švýcarsko dohodu schválit. Rámcová dohoda se zabývá pěti hlavními tématy: svobodu pohybu lidí, společná přijetí hospodářských norem, agrární zboží, letecké cestování, a země tranzitu.

Švýcaři nemají zájem na podepsání smlouvy, která umožní, aby low-mezd zaměstnanců EU vstup do země. EU odmítla kompromis, říká, že to nebude znovu projednat strukturu, vzhledem ke 30. června uplynutí akciovém trhu rovnocennosti.

Federální Rezervní systém USA minulý týden uvedl, že je pozastavení jeho "pacient" strategie úrokových sazeb měnové politiky. Fedu Jerome Powell odešel referenční úrokovou sazbu beze změny mezi 2.25% a 2,50%, ale naznačil, že Fed může být pohybující se blíže k sekání sazby poprvé od prosince 2016.

Během tiskové konference, řekl Powell: "Mnoho účastníků FOMC nyní vidět, že v případě poněkud více akomodativní politika posílila." Zejména pro první čas v průběhu Powella vedením, rozhodnutí ponechat úrokové sazby beze změny obdržel nesouhlasné hlasování.

Holubičí prohlášení Fedu a celkové nejistoty v globální ekonomické situaci se očekává, že k udržení poptávky vyšší pro Švýcarský frank.

Technicky vzato, USD/CHF pár se pohybuje v sestupném kanálu, jak je znázorněno na obrázku níže. Navíc, momentum indikátoru je také dosahuje nových minim. Jako výsledek, můžeme očekávat na měnovém páru zůstane makléřského v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: