Euro Dále Klesat Proti Jenu na Měkké PMI Dat

 
Odvíjení krátké pozice a smíšená ekonomická data umožnila páru EURJPY dosáhnout vysoké 118.35, z nízké 109.57 dosaženo v důsledku Brexit referendum. Nicméně, nejistota v Evropě se zatím stále investoři na uzdě. Slabost odráží v páru EURJPY, která již klesla na 114 úrovně. V současné době, z důvodů uvedených níže, je malá šance na Euro posilovat.

V pondělí, řadu negativních ekonomických dat byly hlášeny z Evropy. Španělský PMI (Index Nákupních Manažerů) čtení snížil na 51 v červenci, od 52.2 v červnu. Čtení odráží zpomalení v růstu kupní činnost. Analytici očekávali čtení 51,6.

V Itálii, Markit PMI klesl na 51.2 v červenci, 53,5 v červnu. PMI odhad analytiků byl 52,5. Ve zprávě se také uvádí, že aby zpoždění měl podstatně snížila již třetí měsíc po sobě v červenci.

Francouzský PMI čtení 48.6 a německý výrobní PMI konečná čtení 53,8 byl v souladu s odhady. Nicméně, francouzský PMI čtení (pod 50) je příčinou znepokojení pro účastníky trhu a to znamená snížení kupní aktivity.

Na druhou stranu, nejistota v Evropě i nadále přízeň býčí nálady na Japonský jen. BoJ je oznámení zvýšení exchange traded fund (ETF), nákupy ¥6,2 bilionů ročně měl jen posílil pozitivní pohled na Jenu. V současné době, Centrální banka zvýšit nákupy ¥3,3 bilionu dolarů ročně. Tak zásadně, můžeme předvídat EURJPY zůstat na sestupné dráze.

Technicky vzato, EURJPY je na pokraji rozbití sestupně trojúhelníku, jak je znázorněno na obrázku níže. Vzestup z 109.50 na 118.35 bylo jen 50% Fibonacciho retracement z pádu, který vznikl z 123.95. Pár se nyní obchoduje poblíž 23,6% Fibonacciho retracement úroveň, což ukazuje, nemotornost v pultu. Sub-graf také odhaluje pokles v síle. Tak, to je vysoce pravděpodobné, pro měnový pár klesá na další podporu v 111.50.

Tak, krátké pozice v blízkosti 114, s stop loss nad 115.60, je to nejlepší obchod, který v současné době mohou být přijata tím, že Forex obchodník. Zisk rezervaci pro krátké pozici, může být provedeno v blízkosti 111.50. Riziko pro odměna poměr pro obchod je 1:2.

Podobně, EURJPY je blížící se pokles může být proplacen v zakoupením one touch opce od spolehlivý binární broker. Realizační cena opce by měla být 111.50 nebo vyšší. Konečně, v časovém rozpětí nejméně čtyři týdny, by mělo být povoleno pro one touch opce obchodní dohoda vyprší.

Nejnovější články: