PepsiCo Beats Q2 Zisk, Potvrzuje FY19 EPS Zobrazení

 

Občerstvení a nápojů společnosti PepsiCo Inc. (Nasdaq: PEP) publikováno 12% y-o-y nárůst čistého zisku za fiskální rok 2019, ve druhém čtvrtletí včera, a to především vzhledem k přiměřené zvýšení příjmů. Oba horní a spodní linie společnost překonala odhady analytiků. Kromě toho, PepsiCo upevnil svůj zisk a organický růst tržeb výhled pro fiskální rok 2019. V návaznosti na výsledky, akcie $185.8 miliard podnik uzavřel na $131.74, dolů $0.82 nebo 0.62% z předchozího blízko. Zejména, akcie PepsiCo ocenil téměř 20% dosud v roce 2019.

Nákup, New York-založená společnost PepsiCo vykázala 2Q19 příjmy $16.45 miliard, a to až o 2,2% od $16.09 miliard eur v období minulého roku. Analytici očekávali příjmy ve výši 16,42 miliardy. Během druhého čtvrtletí, organické tržby vzrostly o 4,5% y-o-y základ.

Za čtvrtletí končící 15. červnem 2019, čistý zisk se zvýšil na $2.04$, nebo $1.44 na akcii z $1.82$, nebo $1.28 na akcii, ve stejném období loňského roku.

Základní výdělek za červen čtvrtletí byl $1.54 na akcii, dolů z $1.61 na akcii ve stejném období v loňském roce. V průměru, analytici dotazovaní agenturou Thomson Reuters očekávali firmy hlásit Q2 zisk z 1,50 dolaru na akcii.

V komentáři k výsledkům, Předseda představenstva a generální ŘEDITEL Ramon Laguarta, řekl: "Jsme spokojeni s našimi výsledky za druhé čtvrtletí. Zatímco nepříznivé devizové překlad negativně ovlivnila naše vykázaných čistých příjmů výkon, náš organický růst tržeb byl 4,5% v tomto čtvrtletí."

Ve sledovaném čtvrtletí, Frito-Lay North America, PepsiCo Nápojů v Severní Americe a Quaker Potraviny Evropě, Subsaharské Africe, Severní Americe, latinské Americe, vykázala vyšší příjmy. Nicméně, část těchto zisků, příjmů byla zrušena tím, že nižší příjmy v Asii, na Středním Východě a v Severní Africe.

Laguarta, nicméně, se domnívá, že společnost je na správné cestě k dosažení fiskálního roku 2019 cílů. On řekl: "Naše výsledky za první pololetí a pokrok, který jsme udělali na naše strategické priority, dát nám větší důvěru v dosažení 2019 finanční cíle jsme komunikovali na začátku tohoto roku."

Během druhého čtvrtletí, oživení v Severní americe nápojů podnikání byl podporovaný svou vodu a kávu Starbucks produkty podnikání. Jako zákazníci preference změna (pokles soda spotřeby), Pepsi přešel do nápojů, které nabízejí vyšší růst, spouštění energetických nápojů, jako Mtn Dew Game Fuel, a vyskočil na šumivé vody boom s Bubly.

Pokud jde o výkon Bubly, Laguarta řekl: "bude jeden z našich dalších miliard-dolaru značek. To je náš cíl."

CEO řekl, že Pepsi má v úmyslu zahájit Bubly v nádobách z několika velikostech a také v mini láhve. Firma má na trh nápoje a občerstvení v menším balení, což umožňuje společnosti účtovat vyšší při dosažení klienty, kteří chtějí menší koláč.

S organický růst tržeb o 5%, Frito-Lay byl nejlepší umělec. Výrobce Brambůrků dal úvěr na pohodlí a dolar obchody pro úspěch podnikání divize. Společnost také rozšiřuje své řady zdravotních nápojů s uvedením značek, jako jsou Holé, která je zaměřena na výrobu zeleninové občerstvení a pečené ovoce.

V Severní americe Quaker Potraviny, podnikání, společnosti, obilovin a Teta Jemima javorový sirup podnikání zaznamenala nejsilnější růst od roku 2016.

Do budoucna společnost počítá s FY19 základní zisk na $5,50 za akcii, což odráží 3% pokles od základní zisk $5.66 na akcii hlášeny v podobné období fiskálního roku 2018. Ulice analytici očekávají, PepsiCo vydělat $5.53 na akcii za FY19.

PepsiCo uvedla, že i nadále předvídat FY19 organický růst tržeb o 4%. Laguarta nevidí žádné signály o zpomalení na trhu. Během konferenčního hovoru s analytiky, Laguarta řekl: "nemůžeme vidět žádné signály, které nám říkají, že spotřebitel se zpomaluje, alespoň v našich kategoriích."

Silné výsledky a slabší FY19 výhled zisku, a předpokládá se, mějte na akciovém rozsah vázán v dnech.

Historický cenový graf naznačuje, že populace se potýká s rezistencí na 132 úrovní. Navíc indikátoru stochastic je v překoupené oblasti. Jako výsledek, můžeme očekávat, že akciové podstoupit mírné korekci cen v nadcházejících dnech.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: