Takasbank K Zahájení Obchodování Se Zlatem Na Blockchain Platformy

 

Kryptoměna trhu zůstává ve směsi s některými z top 20 altcoins v zelené, zatímco jiní jsou v červených číslech. Bitcoin (BTC), se však pokračuje k obchodu nad 10 000 dolarů úrovni. V době psaní tohoto článku, Bitcoin je obchodování na $10,293.55, byt od předchozího blízko. Ethereum (ETH) získala o 2,3% obchodu na $182.20. Podobně, XRP, Zvlnění je nativní kryptoměna, získal 0.8% obchodu na $0.2612. Další altcoins, které ztratily za posledních 24 hodin patří Litecoin (LTC-$72.79, MĚSÍCE -4,6%), EOS (EOS-$3.87, 6.2%), Cardano (ADA-$0.0478, 4.6%), Tron (TRX-$0.0159, 3.6%), Bitcoin Hotovosti ($306.27, 2.0%), OKB (OKB-$2.66, 2.0%), Huobi (HT-$4.02, což je o 0,1%), Ethereum Classic (ETC-$6.55, 1.1%), Cosmos (ATOM-$2.82, 11,1%) a IOTA (IOTA-$0.2382, 0.4%). Altcoins, které ztratily země za posledních 24 hodin patří Monero (XMR-$74.88, -2.1%), Binance Mince (BNB-$22.16, -0.4%), Dash (DASH-$85.23, -2.4%), Stellar (XLM-$0.0586, tedy 1,8%) a LEO (LEO – $1.05, -0.9%).

 

Vládní iniciativy na úrovni

Jerome Powell potvrzuje, že Fed nefunguje na jeho vlastní crypto

US Předseda Federálního Rezervního systému Jerome Powell uvedl, že centrální banka je sledování cryptocurrencies, ale nefunguje na jeho vlastní crypto podniku. Při mluvení na akci v Curychu, Švýcarsko, Powell tvrdil, že centrální banky nemusí představit své vlastní digitální měny v blízké budoucnosti. Dále se domníval, že kryptoměny může vytvořit řadu problémů, včetně otázek týkajících se kybernetické bezpečnosti.

"Pokud si myslíte, že o jedné měny, která byla pro Spojené Státy, to by bylo opravdu třeba cyber bezpečnější, protože to je jedna věc, být schopen padělat papírové bankovky, to je další věc, proniknout do kybernetické měny a vytvořit, s počítačem, ale moc to chceš."

Pokud jde Facebook je plánováno Libra stablecoin, Powell uvedl, že podnik bude muset splnit přísné regulační pokyny vzhledem k velké klientské základny sociálních médií platformy. Powell se také domnívá, že současný regulační systém nemusí být dostatečně dohlížet Facebook je stabilní mince.

 

LVC Corp. dostane zelenou k provozování crypto exchange

Japonské messaging platformy poskytovatele LINE dceřiná společnost LVC Corporation, získala licenci k provozování cryptocurrency exchange. Kryptoměna a blockchain zaměřené firmy je obchodní platforma, být rechristened BITMAX, umožní Řádku je 80 milionů uživatelů v Japonsku obchodovat více cryptos. FSA, Japonsko má v současné době oprávněn výpis z Bitcoin (BTC), Bitcoin Hotovosti (BCH), Litecoin (LTC), Ether (ETH), a XRP na platformě.

LINKA se může pochlubit 187 milionů uživatelů měsíčně po celém světě, včetně 50 milionů uživatelů LINE Pay, která nabízí mobilní platební služby. V červenci 2018, LINKA zahájila BITBOX, cryptocurrency exchange slouží zákazníkům po celém světě. Singapur se sídlem BITBOX bude oprava jeho back-end infrastruktury, aby vyhovovaly Japonské předpisy.

Japonská Zákona o Platebních Službách, která byla změněna v dubnu roku 2017 má zabránit Japonské obchodníky v přístupu k BITBOX. V pozdním létě roku 2018, jako součást token vývoj ekosystému, LINE představil své rodné crypto Odkaz na jeho služby-střed blockchain, Odkaz Řetězce.

 

Iniciativy soukromého sektoru

Takasbank plánování blockchain-pohon platformu pro obchodování fyzického zlata

Takasbank, což je Istanbul (Turecko), Zúčtování, Vypořádání a Úschovy Banka, odhalila plány na spuštění blockchain-poháněl platforma pro obchodování fyzického zlata. Založena v roce 1988, Takasbank je centrální clearing a vypořádání dům v Turecku, které také nabízí central clearing counterparty služby pro konkrétní BIST trhy přidělené Capital Markets Board of Turkey, což je domácí finanční regulační orgán a monitorovací agentury.

Takasbank je projekt, s kódovým označením BiGA, má v úmyslu usnadnit lidem, aby se přesunout fyzické zlato se konala v Borsa Istanbul Stock Exchange (BIST), Turecko exkluzivní organizace pro výměnu, v podobě digitalizovaných jednotek zlata.

Jednotky, které plní stejnou funkci jako stablecoins zavěšen na fiat měnu, mají své hodnotě vázaných na cenu zlata. "BiGA" představuje jeden gram zlata v turečtina, stejně jako na oficiálních stránkách, které se týkají projektu.

Podnik, začal v loňském roce dokončila zkoušky s několika domácích finančních institucí a bank, včetně Turecka je druhá největší banka Ziraat Bankası, Albaraka Turk, VakıfBank, Kuveyt Turk a Garanti BBVA.

Takasbank zdůraznil, že bezpečnost a soukromí transakcí na BiGA platformy, zatímco odhaluje, že převod proces je monitorován orgány. Banka bude nabízet peněženka pro zákazníky, pro uložení tokenu a BiGA bude nakonec být použity jako způsob platby za online nákupy.

 

Různé

Huobi Uni partnerství s University of Gibraltar na blockchain iniciativy

Cryptocurrency exchange Huobi výzkumu a vzdělávání divize Huobi Univerzita spolupracuje s University of Gibraltar na několik blockchain iniciativ. Toto je první oficiální partnerství mezi Huobi Group, holdingová společnost obou Huobi exchange a Huobi University a Západní Univerzitě.

V říjnu 2018, Vláda Gibraltaru, v partnerství s University of Gibraltar, se sídlem poradní skupiny zaměřené na rozvoj blockchain-související vzdělávací programy.

Jménem univerzity, Albert Isola, Gibraltaru, Ministr Obchodu, podepsali memorandum o porozumění (MoU), oficiálně odhalení partnerství.

Jianing Yu, Prezident Huobi Univerzity a další signatáře v Memorandu o porozumění, měl říci o partnerství: "Jsme velmi nadšený z vyhlídky na budoucí spolupráci mezi Huobi University a University of Gibraltar, zejména jako prostředek k urychlení vytvoření vysoce kvalitní blockchain-zaměřené vzdělávací iniciativy. [...] Obě strany sdílejí ambici podporovat vysoké úrovni akademického výzkumu kolem rychle se rozvíjející DLT krajiny, a těším se, že tato vize utvářet."

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: