Euro Dolů na Pravé Křídlo Strany Získat v německých Volbách

 
Bank of England jemný náznak možného zvýšení úrokových sazeb v nadcházejících měsících tlačil Libru vyšší proti jeho G10 soupeři v září. Euro, na druhou stranu, byl zapadl do německé volby související nejistota a obavy o negativní dopad silné společné měny na ekonomiku. Na páru EURGBP, který se snížil o více než 400 pips na 0.8820, se očekává další pokles z důvodů uvedených níže.

Institut pro Ekonomický Výzkum (Ifo) uvedl, že německý Index Podnikatelského Klimatu klesl z 115.9 bodů v srpnu na 115.2 bodů v září. Na trhu se očekává, že Index Podnikatelského Klimatu čtení stoupat na úroveň 116. Ve zprávě se také uvádí, že většina výrobců není spokojen se současnou obchodní situaci a mají osekat jejich očekávání mírně.

Vítězství protiimigrační Alternativa pro Německo (AfD) stran v německých volbách se obrátil Eurozóny, investoři nervózní. Zatímco Kancléřka Angela Merkelová se udržet si moc za čtvrté-horizontu, investoři se obávají o pravděpodobnosti koalice s liberály strany (FDP), která má nekompromisní postoj na řecký dluh a finanční integrace s eurozónou.

Tam jsou také obavy o možnosti negativní dopad na Euro ekonomiky v důsledku méně pro-EU vlády, a zpoždění v oznámení o snižování měnových stimulů na příštím zasedání ECB 26.října.

Mezitím ECB Mario Draghi uvedl v pondělí, že nedávná volatilita na Euro je předmětem obav a vyžaduje sledování. Celkově tento vývoj se očekává, že držet Euro slabé. Nicméně, to přispívá k posílení Libry, jak je vysvětleno níže.

Britský Premiér Theresa May nabídku ve výši 20 miliard jako Brexit vypořádání bill je pravděpodobné, že bude přijat, podle Andrew Benito Goldman Sachs. Benito poukázal na to, že by ECB čelí obrovský deficit rozpočtu bez platby od UK. Aby se takovému scénáři vyhnul, může ECB nakonec nabídku přijal. Kromě toho, eurozóna rozhodně vyžaduje další podporu od velké finanční instituce v Londýně.

Minulý pátek, Theresa May navrhl pevnou vypořádání do EU, výměnou za dvouleté přechodné řešení. Komentuje návrh, David Gauke, Práce a Důchodů Tajemník, potvrdil pro Sky news, že její návrh je podpořena celou Skříň. Takže, německé politické situace je pravděpodobné, že udržet Euro slabé, zatímco znamení jednotný přístup k Brexit problém, ve velké BRITÁNII, se očekává, že k posílení Libry.

Na EURGBP pár prolomil vzestupný trend line, jak je znázorněno v cenovém grafu níže. Kromě toho, dvojice čelí odporu na 0.8850. Stochastický oscilátor se pohybuje v medvědí oblasti. Proto očekáváme, že současný klesající trend pokračovat.

V Forex trhu, krátké pozice může být stanovena tím, že nás blízkosti 0.8800. Příkaz stop loss bude umístěn nad 0.8890, zatímco cílem účetní zisk bude umístěna na o 0.8580.

Podobně jako investice mohou být vyrobeny v dal možností nabízených binární makléřů zde uvedené. Budeme jednat o možnost, která vyprší za týden. Ideální vstupní cena je 0.8800.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: