Zisk S Intel, jak Čína snižuje Sazby a NÁS NFP Nezklame

 
Intel Corporation (NASDAQ:INTC) je jednou z firem, aby těžit co nejvíce z neuspokojivých pracovních míst, čísla propuštěn ve Spojených Státech minulý pátek. Důvodem pro to je jednoduchý; Zklamáním NFP data je ukazatel, že ekonomika není tak silná jako podezřelé, a Fed možná odloží zvýšení sazeb. To se projeví na trzích, jako jsou zásoby vidět znatelné zisky.

Když Fed, pravděpodobně nejdůležitější centrální bankou na světě, je pohyb úrokových sazeb, celý trh pohybuje. V důsledku toho, že pravidlo požaduje vyšší zásoby, když centrální banka snižuje sazby. Podobně, můžete také očekávat, že nižší akcií, když sazby budou zvýšeny. To je způsob, jak finanční trhy fungují.

Poslední NFP (Non-Farm Payrolls) údaje ukázaly, že americká ekonomika přidání méně pracovních míst, než se očekávalo v dubnu. V Březnu NFP data byl také revidován nižší. To dělá dubnu druhý měsíc po sobě, že americká ekonomika vytvořila pracovní místa data pod očekáváním trhu, a může být viděn jako pokračování trendu, který se zdá být silnější s každým měsíc.

Federální Rezervní systém ve Spojených Státech má dvojí mandát, z nichž jeden je vytvořit pracovní místa. Pokud trh práce není zlepšení nebo dosažení Fed cíle, pak není šance na zvýšení sazeb v dohledné době. Jako přímý důsledek, zásoby jsou oblíbené.

Pokud hledáte vybrat jednu akcii vsadit na vzestupu, první věc, kterou byste měli udělat, je podívat se na celý index, pak vybrat aktivum, které je zvýhodněný technické analýzy vzory.

Vzory se opakují. Změny v čase nejsou zpočátku viditelné, tedy obchodování na základě rozpoznávání vzorů je jeden způsob, jak jít. Kombinace tohoto s silnou fundamentální analýza vám dává nejsilnější možné "jeden-dva-úder" vyhrát s trhy.

To nás přivádí k Intel. Společnost je v rozmezí mezi 32 a 38 dolarů za téměř rok. Doporučené obchodu koupit put opce v horní části rozsahu, a to na 36-37 oblasti, a call opcí na nižší základ rozsahu, a to 31-33 oblasti.

Nyní, že cena je v dolní části rozmezí, jsme měli technický důvod, proč si koupit call opce. Nicméně, tam jsou dva základní důvody pro nákup call opce i:

  1. První souvisí s NFP aspekt, který jsme probrali v první polovině tohoto článku.
  2. Druhým důvodem, proč je Čína je třetí úrokovou sazbu snížit na šest měsíců.

Žádné snížit tím, že druhá největší ekonomika na světě, znamená stimul pro akciový trh a světové ekonomiky obecně. V tom případě nákupu call opcí na spodní straně rozmezí pro Intel je způsob, jak jít. Jsem favorizovat konci měsíce expirace.

Nejnovější články: