Tři Měsíce Low PMI Dat Změní Libra Slabší

 
Britská Libra shromáždil vůči americkému dolaru v posledním týdnu června, po prohlášení od Mike Carney, Guvernér Bank of England, naznačil možnost zvýšení sazeb v následujících měsících. Libra získal téměř 250 pipů pro záznam vysoce 1.3028 proti Dolar. Nicméně, očekáváme, že americký dolar obnovit ztracenou půdu v blízké budoucnosti z důvodů uvedených pod ním.

Podle Silvia Ardagna, analytik Goldman Sachs, méně jestřábí monetární politiky ve velké BRITÁNII a nižší než očekávaný růst by udržet libra pod tlakem. Navíc, ona poukazuje na to, že Brexit související otázky bude nějakou dobu trvat, být vyřešen, vzhledem k tomu, že slabá vláda.

Jedním z hlavních faktorů, které určují sílu měny běžného účtu. Schodek běžného účtu se snížil na konci roku 2016. Nicméně, poslední údaje ukazují, že zlepšení má přijít k zastavení. Celkový obchodní deficit se prohloubil na £8.80 miliard eur v 1q 2017, od £4,8 miliard v Q4 2016.

První významné ekonomické údaje, informuje v úterý zklamala trh. Zprávy z IHS Markit ukázaly, že spojené KRÁLOVSTVÍ výrobní PMI poklesl na tříměsíční minimum 54.3 v červnu, oproti očekávání analytiků 56,4, a nižší než předchozí měsíc revidován směrem dolů čtení 56.3. Čtení ukazuje, že ekonomové, přecenil sílu UK je výrobní sektor.

V USA, Institut Řízení Dodávek hlášeno zvýšení PMI (Index vedoucích Nákupu) čtení 57.8 v červnu, a to až z 54.9 minulý měsíc. Čtení byla také vyšší než odhady analytiků 55. Přední indikátor ekonomického zdraví je založena na průzkumu více než 400 nákupních manažerů v USA. Tak, špatné výrobní data a prohloubil deficit, očekává se, že slabá Libra vůči americkému dolaru.

GBPUSD dvojice čelí odporu na 1.2990. Nedostatek nákupu tlak je indikován momentum indikátor, který vytváří nižší maxima. Na druhou stranu, další hlavní podpora existuje v 1.2770. Můžeme tedy očekávat, že propad v měnovém páru.

Krátkou pozici na trhu Forex je to, co jsme raději již nyní. Preferované vstupní a výstupní úrovně jsou 1.2960 a 1.2780. Aby se zabránilo velké ztráty, stop loss by měl být umístěn nad 1.3040.

Na základě předpokládané klesající trend, jsme ochotni investovat do dát možnost, když na měnovém páru obchoduje v blízkosti 1.2960 na OTC trhu. Navíc, na datum kolem 13. července by měl být vybrán pro uplynutím platnosti opce.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: