Americký Dolar Obchodníci Reagují na NFP Data

 
Na NFP (Non-Farm Payrolls) jsou za námi. Jako matoucí, jako cena akce byla minulý pátek, to se začít nový obchodní týden o něco dříve. Důvodem pro to je skutečnost, že NFP data byla nějak v souladu s očekáváním. Míra nezaměstnanosti byla beze změny, jako byla účast na trhu práce.

Tato data přišel po týdnu, ve kterém nic není opravdu přestěhoval, protože všechny oči se na NFP vydání a na trhu jsem opravdu nevěděl, jak reagovat, dokud to uvolnění.

Pokud první reakce byla vzestupnou na americký dolar, sekundární reakce byla klasická letní prostředí pro obchodování, tak trhy, obrátil všechno před NFP.

Proto, AUDUSD se přestěhoval z 0,74 na 0.7330 oblasti, pouze zvrátit celou pohybovat a vzít zastaví před NFP zpráva. Totéž se děje s USDJPY, EURUSD, USDCAD, jako algoritmické obchodování bylo matoucí, přinejmenším.

Očekávání týkající se zvýšení sazeb v září jsou jasně na stůl, že NFP potvrdil sílu AMERICKÉ ekonomiky. Tam je ještě možnost vidět opožděné zvýšení sazeb Fed se hledá "další zlepšení" na trhu práce.

Je těžké jít pod 5%, míra nezaměstnanosti, bez práce míra participace potopení ještě nižší. V případě, že je zlepšení, Fed se hledali, pak jsme měli ještě vidět se pohybuje celou cestu až na zářijovém zasedání.

Tam je ještě další NFP vydání v září a žádné stopy případě, že to bude měkké, nebo jestli to bude slečna očekávání by poslal americkému dolaru omílání.

Jsem stále upřednostňují nižší americkému dolaru, jak Čínská ekonomika zpomaluje, a to by se mělo projevit do globálního zpomalení. Takové zpomalení mělo vliv na americkou ekonomiku, stejně, a i když máme zvýšení sazeb, to ještě neznamená, že opravdu hodně v celkový obraz. Znovu, Fed je pravděpodobné, že zvýšení sazeb, ale ne jako začátek cyklu utahování.

EURUSD namáčí do 1.08 plocha by měla být vnímána jako nákupní možnosti cílení 1.14 a USDJPY by měl být dobrý prodávat na jakýkoli pokus o 125 oblasti. Dokonce bych řekl, GBPUSD je budování energie k útoku na všechny důležité 1.60 úrovni jako Super čtvrtek se ukázalo jako totální fiasko pro Bank of England. Touží z 1.5450 oblasti by se měly zaměřit na 1.58, v první řadě, než lámání vyšší.

Nejsou tam žádné důležité ekonomické zprávy tohoto týdne, tak technické analýzy by měla převažovat v prostředí, ve kterém rybka akční cena by měla dominovat. Pečlivě plánovat každý krok a při pohledu na větší obrázek je klíčové pro úspěšné obchodování.

Nejnovější články: