Co dál jako USDJPY Hity 120?

Jsme tady, vzrušující okamžik pro Forex a Binární Možnosti obchodníků s devizami jako 120 úroveň byla prolomena vzhůru a nebe se zdá být limit pro pár USDJPY.

Proč ne, s ohledem na kvantitativní uvolňování, které probíhá v Japonsku a nadcházející zpřísnění procesu, který má začít v NÁS? Druhý den jsme měli Fed členské Lacker řekl, že nejvhodnější bude pro Fed zvednout sazby příští června tohoto roku.
 

 
Nicméně, jak moc je příliš mnoho? Jaký by byl odhad pro cestu do USDJPY?

No, řekla bych, že klíč zůstane s větší časové rámce, v tom smyslu, že denní graf ukazuje, terminál, impulzivní pohyb, který byl poslední úsek pohybovat nižší, celou cestu dolů na 75.úrovni.

Ale terminál impulzivní krok, pak znovu, vždy zcela vrátil, a stejně jako, že máme cíl pro pohyb vzhůru, jako terminálu impulzivní začal pohybovat kolem 124 úrovni. Jsme docela blízko.

Navíc, při pohledu na struktury z minima teď vzhůru, zdá se, na trhu je vytvoření cik-cak jako x vlna, a teď jsme běhali c vlna za a a b jsou dokončeny.

To znamená, že po 124 bychom se měli podívat na konsolidaci, ale i na to, že konsolidace vzor nákup poklesy by měly být upřednostňovány, jako to znamená, s největší pravděpodobností smluvní trojúhelník nebo jednoduše cik-cak nebo byt.

Z fundamentálního pohledu, spoušť tento krok byl minulý pátek dat pracovních míst, jak to přišlo lepší než očekávání a účastníci trhu skočil na USDJPY jako pár, který reaguje nejvíce na takové údaje.

Všichni ve všech, já jsem stále vzestupnou na USDJPY, dokud 122.50-123 úrovně dosaženo. To je místo, kde bychom se měli podívat na vyčerpávající příznaky jako první vodítka ke konsolidaci.

Nejnovější články: