Micron Ztrácí Páru Jako NAND Ceny vykazují Známky Vrcholit

 

Akcie výrobce polovodičových čipů Micron Technology, Inc. (Nasdaq: MU) spadla 9.87% na $44.65 včera po společnosti CFO David Zinsner odhalilo, že cena NAND paměťových čipů snížil v 3Q18. CFO prohlášení byl opakován nejméně dvě investiční výzkumné firmy. Zejména, Boise, Idaho-based Mikronů je svět je druhý největší dodavatel DRAM, NAND flash a NOR flash.

 

Paměťový čip na trhu stále roste neuvěřitelným tempem

Zinsner prohlášení nebyl zklamáním, i když NAND ceny klesly ve třetím čtvrtletí, finanční ŘEDITEL uvedl, že firma si uvědomil, zvýšení průměrné prodejní ceny na základě sekvenční ve třetím čtvrtletí, a to především z důvodu, aby produkty, které používají obě NAND a DRAM čipů. Zinsner uvedl následující: "Asp jsou ve skutečnosti vyšší, v tomto prostoru."

Micron rovněž očekává, NAND čipy zaznamenat růst ve výši 40%. Na rozdíl od Intel čipy, které poskytují výpočetní výkon, Micron paměťové čipy jsou používány pro ukládání dat. Nicméně, analytici se domnívají, že nečekané, přetrvávající nárůst poptávky v posledních dvou letech již začala ustupovat.

Tristan Gerra, analytik společnosti Baird uvedl, že ceny pro DRAM čipy by vrchol v 3Q18 jako nadbytek NAND čipy trvá obrat k horšímu.

Gerra také předpokládá mírný pokles cen DRAM čipy pro 2019 a řekl: "DRAM cen je pravděpodobně vrcholit v C3Q, zatímco NAND převis nabídky se v poslední době zhoršila."

Analytik firmy Baird, již volání Micron "top nápad," a firma má sestupně revidovala svou cílovou cenu na 75 dolarů za akcii, od 100 dolarů za problém dříve, nicméně, počasí cena je stále o 40% vyšší než včerejší zavírací cenu. Analytik pokračuje "Outperform" rating na skladě, ale zdůrazňuje, že býčí trh cyklus jak pro DRAM a NAND je v současné době na svém vrcholu.

Podobné Baird, Morgan Stanley má také uvedl, že existují náznaky, že pokles cen DRAM a NAND.

Shawn Kim, analytik Morgan Stanley, uvedl: "nedávno Jsme se sešel kupující a prodávající paměť a věřte, že výhled pro 4Q server DRAM je horší, než jsme se původně očekávalo, spolu s vyhlídky pro zbytek paměti v 3Q."

Sidney Ho, analytik Deutsche Bank, také zopakoval stanovisko Gerra a Kim ale tvrdí, že předpokládaný pokles je již započítáno do zásoby. Jako výsledek, Deutsche Bank zachovává "Buy" rating na akcie, cílovou cenu na $80. Pokud je převis nabídky prohlubuje dále, pak se akcie mohla dostat hit.

Technicky vzato, akciový prolomil jeho 50-denní klouzavý průměr. Kromě toho, Chaikin money flow ukazatele je v záporné oblasti. Proto očekáváme, že akcie zase makléřského v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: