Silný Nevyřízených Objednávek Udržet BAE Systems Býčí

Základní slabost v Libře posílil vývoz z velké BRITÁNIE. To je patrné od července je obchodní deficit, který se snížil o £1,1 miliardy liber 4,5 miliardy. Vzestupně revidovaný růst HDP ve druhém čtvrtletí o 0,7%, také vyplývá, že pozitivní vliv slabá Libra na výsledcích velkých firem. Jedna taková společnost, která i nadále pozitivně ovlivněn slabá Libra je obrana, bezpečnost, a letecký společnost BAE Systems Plc (LON:BA). Obdobně, sdílet ceny BAE Systems pokračuje v konsolidaci v blízkosti 12-měsíční maximum 557.53. Z důvodů diskutovaných níže, počasí jsme dále rostoucí trend v ceně akcií.

Londýn-založené výrobce transpondérů pro americkou armádu a námořnictvo uvedlo, 1h 2016 prodej £8,28 miliardy, a to až od £8.00 miliardy ve stejném období roku 2015. Pololetní příjmy odhady analytiků byly liber 8.71 miliard.

Eurofighter Typhoon výrobce zaznamenány fiskální rok 2016 v prvním pololetí zisk liber 418 milionů liber 0.174 na akcii, ve srovnání s £398 milionů liber 0.171 na akcii v první polovině roku 2015.

V červenci, BAE Systems uzavřely desetiletou dohodu o partnerství s britského Ministerstva Obrany na podporu Typhoon flotily. Smlouva je v hodnotě £2,1 miliardy. Kromě toho společnost také podepsala dohodu o £300 milionů kontrakt, platný do roku 2020, na podporu flotily Hawk proudové cvičné letouny. BAE Systems byla také udělena rozšíření Typu 26 Fregata fázi demonstrace smlouvy. Dohoda je v hodnotě £472 milionů.

Společnost také získala liber 183 milionů dolarů smlouvy z britského Ministerstva Obrany poskytovat tři pistole systémů. Mimo hraniční UK, BAE Systems obdržela £111 milionů smlouvy od Japonského Ministerstva Obrany na dodávku útočných obojživelných vozidel. Celkově společnost měl, aby nevyřízených £36,3 miliardy na konci první poloviny fiskálního roku 2016. Analytici dali průměrnou cílovou cenu na 580 populace. Tak, to je lepší zůstat dlouho na skladě.

Akcie BAE Systems má silnou podporu na 538. Vzestupné stochastický oscilátor potvrzuje býčí směr na skladě. Cena graf ukazuje, že tam je málo odpor, aby akcie na proinflační. Můžeme tedy očekávat, že ceny akcií dále zvýšit a dosáhnout další úrovně rezistence 550.

Spekulant může zvážit investice do one touch volání možnost získat z pravděpodobného růstu cen akcií. Realizační cena asi 545 by být ideální pro doporučené obchod. Podobně, binární obchodník by se měl podívat na smlouvu, která vyprší v druhém týdnu listopadu.

Nejnovější články: