AIG Zavřít Komerční, Spotřebitelské Divize

 
Na konci NÁS Finanční Stability Oversight Council (FSOC), které se konalo minulý pátek, tam byl žádná zmínka o změnu v "systémově Důležité Finanční Instituce (SIFI)" stav globální pojišťovny American International Group (NYSE: AIG). To znamená, že AIG bude pod přísným dohledem regulačního watch dog. Přesto, z důvodů uvedených níže, očekáváme, že akcie AIG pro pohyb nahoru v nadcházejících dnech.

V pondělí, po neúspěchu získat úlevu od přísného dohledu FSOC, AIG oznámila, že bude podstoupit restrukturalizaci obnovit její image a zbavit SIFI štítku. Všechny banky s více než 50 miliard dolarů v aktivech, která jsou automaticky klasifikovány jako SIFI, kde jako FSOC má pravomoc označit nebankovní finanční instituce, jako je AIG jako SIFI. Instituce charakterizovat jako SIFI budou podléhat přísné Fed dohledu a kapitálových požadavků na základě Dodd-Frank Act., návrh zákona prošel v důsledku finanční krize v roce 2008.

AIG byl sanován tím, že americká vláda, s grantem ve výši 182 miliard dolarů během finanční krize. Od té doby, společnost prodala desítky jejích dceřiných společností, včetně operací v Asii a letadel leasingu. V poslední době, AIG prodala hypoteční pojištění jednotky. Stále zůstává největší komerční pojišťovny v USA a Kanadě.

Podle plánu, AIG provozu budou rozděleny do tří konkrétně, život a odchod do důchodu plánování, všeobecné pojišťovny, a tech platformy, zatímco vypnutí své spotřebitelské a komerční financování divizí.

Všeobecné Pojištění bude pod vedením Petera Zaffino, tech platforma bude pod vedením Seraina Macia, a Život, A odchod do Důchodu bude v čele Kevin Hogan. V návaznosti na změny, Rob Schimek, bývalý generální ŘEDITEL AIG je komerční podnikání bude společnost opustit do konce října.

AIG je také plánuje aktualizovat své finanční zpráva a zveřejňování informací, po provedení zamýšlených změn. Společnost bude také změnit motivační systémy tak, že se zarovná s novou organizační strukturu. Plán restrukturalizace je obecně vnímáno jako dobré pro budoucnost společnosti. Proto očekáváme, že akcie zase optimistický v krátkodobém horizontu.

Akcie porušil nad 50 období klouzavý průměr. Kromě toho, hromadění ukazatel dosahuje nových maxim. To odráží převažující býčí směr. Tak, to by bylo rozumné, aby se dlouhá pozice v akciích.

Dlouhé pozice na akciovém trhu může být napodoben nákupu call opce v binárním trhu. Nicméně předtím, než investice do opce, přejeme si, aby se ujistil, že smlouva je platná pro týden a realizační cena je o $61.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: