Kmen, Blockchain Accelerator Partnery S BMW a Intel

 

Kryptoměna trhu je opět vykazuje známky únavy, jako Bitcoin (BTC) nedokázal udržet nad psychologickou úroveň 4.000 dolarů. Kryptoměna ztratila asi 1,4% v posledních 24 hodinách do obchodu na $3,941. Další altcoins, není překvapením, že byly taženy dolů slabost v Bitcoin. Oba Ethereum (ETH) a Ripple (XRP), ztratily zhruba 1,5% do obchodu na $134.30 a $0.30347, resp. Podobně, Litecoin (LTC-$59.09, tedy 1,8%), Bitcoin Hotovosti (BCH-$158.77, -3.4%), Stellar (XLM-$0.1018, -3%), TRON (TRX-$0.0224, -2.1%) a IOTA (MIOTA-$0.2971, -1.6%) se obchodují v záporné oblasti.

 

Vládní iniciativy na úrovni

Švýcarská Federální Rada se schází k určení federální legislativy pro blockchain pokrok

Švýcarské Spolkové Rady, se začala řada jednání ohledně provádění federální legislativy pro blockchain pokrok. Tím, že provádí konzultace, Federální Rada si klade za cíl podporovat právní ručení přes blockchain aplikace tak, aby odvětví, zejména v odvětví finančních služeb, mohou pracovat na základě tohoto regulačního rámce. Podle dokumentu, veřejné slyšení Spolkové Rady se bude konat až do června 2019.

V prosinci Švýcarská Federální Rada přijala fakt, list na regulační strukturu pro blockchain ve finančním odvětví. Studie uvádí, že v zemi, na současnou hospodářskou zákona je adekvátní pro blockchain a střední podniky, ale potřebuje určité změny. Regulační subjekt kampaň za zlepšení právní transparentnosti v blockchain sítě pro majitele práv, zatímco ujistěte se, že národní anti-praní špinavých peněz (AML) zákon se vztahuje na decentralizované obchodní platformy.

Rada má nyní zveřejnila návrh, konzultace soubor navrhuje několik změn, včetně vytvoření on-line zápis práva ve Švýcarské Kód Povinností a oddělení crypto majetku v případě platební neschopnosti podle Spolkového Zákona o vymáhání pohledávek a Konkursu.

Za účelem stanovení dohlíženého finančního trhu, Rada se také obhajoval, že nové kategorie pro distribuované účetní knihy techniky (DLT) založené obchodní potřeby být vytvořen v tržní infrastruktury zákon. Kromě toho, Úřad navrhl změnit dlouhodobý Finanční Instituce Jednají tak, že licence se stává povinné pro provoz obchodních zařízení v kategorii cenné papíry společnosti.

 

Kmen, blockchain accelerator, spojí své síly s BMW a Intel

Kmen, blockchain accelerator podporovaný vládou Singapuru, uzavřela strategické partnerství, tak dohodu s BMW a Intel. Tri5 Ventures, rizikového kapitálu firmy, který podporuje pozdější fázi začínajících, si představovali, vytvoření Kmene, který zahájil svou činnost v poslední etapě roku 2018.

Stávající partnery programu patří společnosti PwC a Jižní koreje blockchain Ikonu sítě Nadace. Oba BMW a Intel budou nyní poskytovat odborné znalosti začínajících vybrané pro podporu. Auto gigant zaměří na odvětví mobility, zatímco Intel bude sdílet znalosti získané prostřednictvím své činnosti v blockchain a cryptocurrency důlní odvětví.

Nielsen, který je údajný data management firmy, se připojil jako jeden z partnerů v projektu. Firma bude nabízet něco podobného na pískovišti, který se zaměřuje na rizika týkající se dodržování právních předpisů a další potřebné forethoughts při vývoji blockchain produktů v komerčním měřítku.

 

Iniciativy soukromého sektoru

Bayer CropScience partnery s BlockApps

Agro divize Bayer CropScience, Farmaceutické a genetické inženýrství behemoth, je partnerství s BlockApps, ConsenSys' Blockchain-as-a-Service (BaaS) start-up. BlockApps je jedním ze zakládajících členů Podniku Ethereum Alliance, největší blockchain open source projektů na světě. Na konci července 2017, více než 150 blockchain firmy byly členy EHP, včetně výzkumných firem a fortune 500 podniky, jako jsou JP Morgan a Cisco. BlockApps je první cloud partner firmy mají společné spolupráci se všemi klíčovými cloud platformy, včetně Amazon Web Services, Azure a Google Cloud.

Od začátku roku 2018, Německo na základě Bayer CropScience, se aktivně účastní v řadě blockchain projekty s BlockApps. V červnu 2018, Bayer, jeden z světa je největší bio-pharma společnosti, převzal Americké agrochemické firmy Monsanto.

A BlockApps mluvčí řekl, že další podrobnosti budou odhaleny v průběhu Potravin a Nápojů Dodavatelského Řetězce Blockchain semináře plánované na 26. a 27. Března v San Franciscu. Na BlockApps platforma má v úmyslu nabídnout konfigurovatelné obchodní sítě interoperability platformu.

BlockApps Strato byla založena v roce 2015, a to prostřednictvím spolupráce mezi Microsoft Azure cloud platformy a ConsenSys, aby se Ethereum (ETH) BaaS k dispozici na Azure zákazníky a programátory.

 

eToro nákupy Firmo

eToro, sociální, obchodní a multi-asset makléřské společnosti, prozradil, že to koupil Firmo, inteligentní smlouvy rozvoje firmy. Hodnota transakce však nebyla odhalena firmou.

Yoni Zori, Co-zakladatel a generální ŘEDITEL společnosti eToro, vysvětlil, že akvizice umožní platformu rozšířit své tokenizovaný aktiv nabízí. On řekl: "Jsme přesvědčeni, že v době všech investovatelné [sic] aktiv bude tokenizovaný a že se uvidíme na největší převod bohatství někdy na blockchain."

Podle oznámení, tým za Firmo bude pracovat na inovace související s tokenizace všech aktiv eToro. Inovační proces je také očekává, že zapojit výzkum a rozvoj infrastruktury věnována zastoupení podniků a realizace obchodu na blockchain.

Kromě toho, Firmo technologie umožňuje jakékoliv blockchain zaměstnávat finanční dohody bezpečně. Systém používá pro konkrétní odvětví inteligentní smlouvu jazyk přezdívaná "FirmLang," které lze dešifrovat do platformy jako Ethereum (ETH), EOS (EOS) nebo NEO (NEO) pomocí softwaru společnosti.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: