Tam Může Být Problémy Před Sebou.... Pro Siemens

 
Siemens (XETRA:SIE) se zdá být v průšvihu. Mám dát přednost možnosti pro cenu akcií společnosti, vzhledem ke kombinaci technické a fundamentální faktory.

Základní obrázek je moc dobře, jako je Čína zpomaluje. Pokud se obává, přes těžké výrobní podmínky v Číně, ukáží jako správné, pak spotřebitel výrobků je v nesnázích po celém světě.

Siemens je obrovský konglomerát, který je pomocí své holandské dceřiné společnosti k financování svých operací. Soudě podle toho, že to v poslední době vydáno více než $7 miliard v dluhopisech, vykazuje známky expanze, protože to je standardní výklad, pokud společnost vydává dluhopisy. To se obvykle dělá tak, aby financování nových projektů a expanzí. To zbývá být viděn jestliže to tak je, ale zdá se, že Siemens sází na lepší ekonomické podmínky.

Zatímco Evropa a USA vykazují známky oživení, (u NÁS vede, že poplatek), nedostatek konzistence je problém. Tak dlouho, jak Federální Rezervní systém ve Spojených Státech je na cestě ke zvýšení sazeb, to znamená, že americká ekonomika je na tom dobře, zejména s ohledem na nedostatek inflace, která svírá globální růst. To by se však mohlo změnit v mrknutí oka, jak budete potřebovat pouze pár po sobě jdoucích "špatný tisk", řekněme, non-farm payrolls a/nebo HDP (Hrubý Domácí Produkt), a další zvyšování sazeb bude odloženo na neurčito.

Pro Siemens, a pro jakýkoli jiný velký konglomerát, co je nejmocnější centrální banky na světě dělá s úrokových sazeb a měnové politiky je důležité, jak je to ovlivňuje jak podmínky financování a celkové obchodní podmínky.

Z technického hlediska, Siemens, cena akcií má zlomené "b-d trend line" z medvědí trojúhelník. To ukazuje na další oslabení pro středně-až dlouhodobém horizontu.

Přichází zpět na způsob, jakým tento článek začal, jsem favorizovat opce pro společnost je cena akcií jako 100 mark se zdá být tvrdý oříšek. Současná 95 oblast vypadá, že má přijít po impulsivní krok nižší, takže nákup put opcí na pullback 97 by bylo skvělé zarážející cena za opci.

Jak na datum vypršení platnosti, s přihlédnutím k tomu, že jsme na začátku června a na zasedání Fedu v polovině měsíce bych rád, aby se zabránilo kolísání, které se kolem takové události a vyberte konec měsíce expirace.

Nejnovější články: