Silné Inflační Data A Fed Výlet Změní Dolar Býčí

 

Euro začalo týden silnější proti platidla ze dvou důvodů: za prvé, italské politické riziko se vytratil poté, co Giovanni Tria, země, ministr financí, řekl, že podporuje setrvání v Eurozóně a chce, aby se státní dluh platby prioritní. Za druhé, Peter Praet, člen Výkonné Rady ECB, který v projevu předneseném v Berlíně uvedl, že červnové zasedání by signál ukončení programu kvantitativního uvolňování v září. Dolar však byl slabý po Trump je twitter tirádu proti G7 členů. Stále očekáváme, páru EURUSD, což je obchodování na 1.1740, aby se podrobil medvědí zvrat z důvodů uvedených níže.

Centrum pro Evropský Ekonomický Výzkum nebo ZEW zveřejnila indikátor sentimentu v úterý. Ekonomický Sentiment indikátor pro Německo ztracena 7,9 bodů a stál v -16.1 bodů v červnu, nejnižší úroveň od září 2012. To je také dobře-pod dlouhodobým průměrem 23.30 bodů. Analytici očekávali, že morálka klesne na -14.6 bodů, z -8.2 bodů v předchozím měsíci.

Včera, údajů Eurostatu o 0,9% m-o-m pokles průmyslové výroby v dubnu, ve srovnání s vzestupně revidován na 0,6% růstu v Březnu. Nahlášené údaje byly horší než 0,6% pokles očekávali analytici. Na ročním základě, růst průmyslové výroby zmírnil na 1,7% v dubnu, z 3,2% v předchozím měsíci. Březnový údaj byl vzestupně revidován z 3%.

V USA Úřad Statistiky Práce uvádí 0,2%-over měsíc zvýšení inflace spotřebitelských cen (CPI) v Květnu, ve srovnání s 0,1% nárůst v předchozím měsíci. Analytici neočekávali žádnou změnu v inflaci spotřebitelských cen. Na y-o-y základ, spotřebitelské ceny se zvýšily o 2,8%, což bylo v souladu s odhady analytiků.

Statistické organizace také uvedla, že index cen výrobců vzrostly o 0,5% v Květnu, a to především v důsledku zvýšení cen benzinu a pokračující nárůst nákladů na služby. V dubnu, PPI mírně zvýšil o 0,1%. To je největší roční přírůstek v posledních 61/2 let. Ekonomové očekávali PPI růst o 0,3% v Květnu.

V posledních 12 měsících, PPI zvýšil o 3,1%, což je největší zaznamenaný růst od ledna 2012. Ceny výrobců vzrostly o 2,6% y-o-y v dubnu. Ekonomové oslovení agenturou Reuters očekává, že na ceny producentů zvýšit o 2,8% před rokem. Rostoucí inflace podporované tolik očekávané zvýšení úrokových sazeb Fed včera. Fed rovněž naznačil další dvě zvýšení sazeb ve druhé polovině roku 2018. Všechny tyto faktory naznačují pokles EURUSD páru v nadcházejících dnech.

Po nárazu do rezistencí na 1.1800, páru EURUSD již začal klesat. Stochastický indikátor dosahuje nových minim. Proto jsme očekávali, že se EURUSD se pohybovat dolů v krátkodobém horizontu. Na spodní straně, další významnou podporu pro měnový pár existuje na 1,1640.

V Forex trhu, máme v plánu jít v krátké páru EURUSD na 1.1810 úrovní, s příkazem stop loss nad 1.1890. Náš obchodní plán je na pokrytí krátké pozice v blízkosti 1.1640.

Stejně tak můžeme jednat s binární broker na opce smlouvy, která zůstává platná po dobu jednoho týdne. Můžeme otevřít obchod pouze v případě, páru EURUSD obchoduje poblíž 1.1810.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: