Bavorsko Dát Blockchain-Poháněl Školení Osvědčení

 

Po zbývající stagnující téměř 10 dní, kryptoměna trh vykazuje známky býčí zvrat. Bitcoin (BTC) získala 6% obchodu na $7,177.58 v posledních 24 hodinách. Ether (ETH), také následoval s 7% zisk na obchod za $147.70. XRP je obchodování na $0.2187, což představuje nárůst o 3%. Další významné altcoins, který získal v posledních 24 hodinách patří TRON (TRX-$0.0143, 5.7%), Monero (XMR-$50.43, 8.1%), Huobi (HT-$2.52, 10.1%), IOTA (IOTA-$0.2101, 6.6%), Litecoin (LTC-$46.18, 4.8%), Ethereum Classic (ETC-$3.84, 4.4%), Dash (DASH-$50.28, 0.3%), Stellar (XLM-$0.05739, 3.5%), Cardano (ADA-$0.0365, 5.9%), Cosmos (ATOM-$3.59, o 17,7%), Bitcoin Hotovosti ($210.48, 4.8%), EOS (EOS-$2.57, o 7,7%), Binance Mince (BNB-$15.42, 5.4%), OKB (OKB-$2.10, 11.3%), Drátěný (LINK-$2.26, 4.5%). Na altcoins (top 20 seznam), které mají ztracené země v posledních 24 hodinách jsou Tezos (XTZ-$1.23, 4.0%), LEO (LEO- $0.9037, -1.7%).

 

Vládní iniciativy na úrovni

Finsko přijetí opatření po obdržení kyber-útokem takovým způsobem hrozby

Finsko se připravuje na ochranu před neidentifikovaný protestující skupiny, který hrozil organizovat kybernetickými útoky, pokud Bitcoin výkupné zaplaceno. Cvičení je vidět účasti z více než 200 finských veřejných organizací a obcí. Iniciativa zahrnuje hypotetické hacking tým požaduje výkupné, následuje kybernetickými útoky.

Preventivní opatření jsou uplatňována jako přímá reakce na hrozby, vydané protestující skupiny, které sám značkové #Tietovuoto321 ("data porušení 321") a požadoval Bitcoin z 235 veřejných úřadů ve Finsku.

V rámci iniciativy, webové stránky vládních úřadů a obcí potýkají simulované útoky dvakrát v říjnu. Další cvičení je plánované na příští týden.

 

Německo vydávat blockchain-školení na základě osvědčení s elektronickým klíčem

V partnerství s Digital Ministerstvo Německo, průmyslové a obchodní Komory Mnichov a Horní Bavorsko má v úmyslu předat blockchain-školení na základě osvědčení ve druhém čtvrtletí 2020. S blockchain na bázi certifikátů v místě, zaměstnavatelé budou moci posoudit, zda certifikáty jsou originální s pomoci z elektronický klíč.

Státní Ministr pro Digitální Záležitosti informoval, že zaměstnavatelé budou využívat elektronický klíč pro ověření originality certifikáty pomocí blockchain technologie.

Digitální Ministerstvo bude vytvoření webové aplikace, která umožňuje podnikům k ověření originality certifikátů využití blockchain-poháněl hodnoty hash. Žadatelé mohou vrátit klíč s PDF souboru podniků. Jakmile je klíč je vstup do webové aplikace, to bude mít za následek okamžité ověření dokumentu.

Judith Gerlach, Digitální Ministr Svobodného Státu Bavorsko, uvedl, "To nabízí obrovskou výhodou jak pro uchazeče a firmy. Pravost certifikátů lze ověřit v několika málo kliknutí. To je druh digitální pečeť kvality — Blockchain, Vyrobené v Bavorsku."

Gerlach dále uvedl, že pokud blockchain technologie ukazuje, sám o sobě spolehlivý, Svobodný Stát Bavorsko mohl začít vydávat blockchain-založeny školy a univerzity certifikáty v nadcházejících letech. Gerlach řekl: "certifikáty jsou prvním krokem pro konkrétní použití blockchain v administrativě a teoreticky může být rozšířena na jakýkoli typ dokumentu, zda certifikát, listina nebo smlouva. Chceme zahájit další praktické aplikace brzy."

 

Blockchain-couval platforma Kmen spojuje s Tezos

Singapur vláda-couval blockchain platforma Kmene se připojil ruce s Tezos poskytnout vzdělávací program pro Tezos blockchain programátory. Non-zisk, rozdělení Tezos, Tezos Jihovýchodní Asie (TSA), se zavázala k popularizaci Tezos v Jižní Východní Asie. V návaznosti na partnerství jak již bylo zmíněno dříve, úsilí nalákat programátory pro budování vysoce efektivní blockchain-založené systémy pro real-svět aplikací. Vzdělávací program je naplánován začít v prvním čtvrtletí roku 2020.

 

Iniciativy soukromého sektoru

Čínský film má být financován, a distribuovány prostřednictvím Alibaba blockchain-tech

Film divize e-commerce obří Alibaba má v úmyslu využít blockchain technologie ve snaze financovat a distribuovat Čínského filmu. Distribuovat film s názvem 'Kráčející do Větru,' podnik bude vidět Alibaba Obrázky partner s Jističem.

Ve snaze zvýšit výnosy na podnik, je důležité, že film je distribuován mimo hranice Číny. K dosažení cíle, Alibaba Obrázky je použití blockchain k tokenize film distribuční práva, které byly získány Jistič.

Podle tokenizing financování filmu, producenti obsahu budou mít přístup k širší okruh investorů, zvýšit pravděpodobnost, že jejich podnik ze země. Platforma pomáhá oběma filmovými tvůrci a investoři, kteří chtějí vstoupit do filmového průmyslu.

 

Omán SAOG, Oman Oil, a Orpic Skupina kompletní první financování obchodu jednat

HSBC Bank Omán SAOG a Oman Oil a Orpic Skupiny dokončili první obchodní financování řešit pomocí enterprise-úrovni, blockchain technologie na bázi R3 Corda platformy. Financování dohoda byla součástí prodeje polypropylenu Abu Dhabi National Carpet Factory.

Transakce byla iniciována HSBC Omán, který se otevřel zcela digitalizovaný L/C (letter of credit) pomocí blockchain platformy, s Oman Oil a Orpic Skupinu jako příjemce. Nasazení blockchain technologie usnadnila strany, aby dokončit obchod do 24 hodin v kontrastu s normou 5 až 10 dní.

Nizar al Lawati, CFO v Ománu Olej a Orpic Skupina, poukázal na to, že podnik je první, kdo předem digitalizace financování obchodu přes blockchain. V komentáři k financování obchodu jednat, Sadiq al Lawati, financí a strategie obchodní hodnotu spolupracovník v Ománu Olej a Orpic Group uvedla: "Tento Blockchain pilot je důležitou stanicí na naší cestě k digitalizaci, cestu, která začala s Umělou Inteligencí (RPA++) a stále přijímá nové převratné technologie."

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: