JP Morgan Přeorganizuje V EU, Rovnátka pro no-deal Brexit

 

J. P. Morgan Chase & Co. (NYSE: JPM) představila své plány restrukturalizace včera, což bude mít za následek vytvoření unikátního Správa Bohatství podnikání v Lucembursku a také zlepšit operační schopnosti své Firemní & Investiční Banky – Finanční Služby a Péče A Fondu Služeb. JP Morgan se také začala realizovat plány na obličej "nejhorší" Brexit scénář. Zakončil úterní obchodní seanci na $114.43, a to až 0,63% z předchozího blízko.

 

Restrukturalizace a přesun provozu do pevninské Evropy

Jako součást procesu reorganizace, J. P. Morgan klade za cíl sloučit dva právní bankovních subjektů, což vede k bezchybné klient podporu zejména pro tyto podniky, v celém Evropském Hospodářském Prostoru.

J. P. Morgan International Bank Limited nebo JPMIB, London-based banka oprávněn a dohlíží Prudential regulačního Úřadu a Finanční Chování Orgánu, spojí své síly s J. P. Morgan Bank Luxembourg S. a. nebo JPMBL, dceřiná společnost JPMorgan Chase & Co. skupiny působící v Evropském Hospodářském Prostoru.

JPMBL bank je regulována a sledována Komise de Surveillance du Secteur Financier. To je také pod dohledem Evropské Centrální Banky.

Zamýšlené fúze, s výhradou regulační a jiné správní schválení, předpokládá se, že bude dokončena na začátku roku 2019.

Po úspěšné splynutí, všechny JPMIB aktiv a pasiv, včetně souvisejících aktiv, účty klienta, a právní dohody, budou převedeny do JPMBL, po které JPMIB bude rozpuštěna.

Americká investiční banka se připravuje na kompenzaci rizika, vztahující se k ne-jednat' Brexit v mezidobí.

JP Morgan má varoval, že 4000 pracovních míst by mohl být posunut z UK, opíraje se o výsledek Brexit jednání, a ukázalo se, že je v současné době v plném režimu spuštění' své strategie pro "nejhorším možném scénáři" Brexit.

Mark Garvin, místopředseda JP Morgan, informoval britské Poslance, že investice firmy Brexit plány jsou vpokročilé fázi a některé z jejich iniciativy již překročili bod, odkud není návratu.'

Jeho komentáře přišly v době, kdy se investoři začali obviňovat banky odložení jejich Brexit přípravky, aby se minimalizovalo náklady.

Na dotazování migrace 4000 svého 16,000 UK jobs, Garvin odpověděl: 'evoluce našich zaměstnanců počítat a naší činnosti, bude velmi mnoho funkcí konečné řešení, které je zajištěné. Tam je jednoznačně scénář, kde vlastně jeden dělá předpokládají, že druh výsledku."

Garvin tvrdil, to byl vývoj, který by mohl být dále zmírněna tím, že řadu opatření.'

Zejména, vedoucí Citi a Barclays zopakoval Garvin připomínky a všechny tři všechny tři manažery, ukázal, že oni byli stále připraveni na ne-jednat scénář, ale doufal, že velká BRITÁNIE by uzavřít obchodní dohodu s EU. JP Morgan je reorganizace a příprava pro 'no-deal' Brexit scénář se očekává zlepšení výkonnosti finančních institucí v dlouhodobém horizontu.

Technicky se akcie obchoduje nad jeho 50-denní klouzavý průměr. Navíc, ultimate oscilátor překročil nad čtení 50 a vzestupný trend na akciovém může, proto se dalo očekávat.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: