Euro na Silné francouzské Předběžné Údaje CPI

Mezi 19. Března a 23., pár EURJPY se snížil z 131.70 na 128.90. Zvýšení sazeb a optimistická prognóza HDP vydané Federální Rezervní systém USA byl hlavní důvod pro Euro pokles dolaru. Během stejného období, jenu posílilo kvůli nejistotě vytvořené Čínsko-AMERICKÉ obchodní válka týká. Nicméně, pár EURJPY se zotavil minulé pondělí poté, Jens Weidmann, prezident německé centrální banky, předpokládané ukončit program nákupu dluhopisů v příštích několika měsících. Očekáváme, že pár EURJPY, který je v současné době obchodování na 130.30, dále stoupat z důvodů uvedených níže.

V Japonsku, zabrousil Moritomo skandál dal Premiér Šinzó Abe v nesnázích. Skandál je o kus půdy prodává za levné ceny, aby přítel Abe. Jedinec, který provozuje vzdělávací instituce jménem Moritomo Gakuen, chce postavit školu na pozemku. V roce 2017, Abe a jeho manželka byli zbaveni všech obvinění. Nicméně, skandál znovu objevily poté, co se objevily zprávy, že zásadní dokumenty používané v rámci šetření bylo zjištěno, že byl překroucen tím, že ministerstvo financí oficiální, který později spáchal sebevraždu, protože se styděl. Demonstranti, včetně opoziční zákonodárci požadovali rezignaci Abe. Politická nejistota se očekává, že oslabení jenu.

Minulý týden, bez jakékoliv předchozí informace, severokorejský velitel Kim Čong-un navštívil Čínu a setkal se s předsedou Xi Jinping. Příští měsíc, Kim, se očekává, že setkat jihokorejský Prezident Moon Jae in. Trump se také očekává, že ke splnění Kim někdy v tomto roce. Měnící se politické prostředí se odstraní napětí na korejském poloostrově. Jako napětí mezi USA a Severní Korea uklidnit, jenu, bezpečné útočiště měny, je také otáčení slabé. V Eurozóně, pozitivní ekonomické údaje se očekává, že k posílení dolaru Euro.

Podle Insee (Institut national de la statistique et des etudes economiques), francouzské spotřebitelské výdaje prudce vzrostly o 2,4% m-o-m v únoru, po dvou-měsíční pokles (-1.9% v lednu a -1,2% v prosinci). Analytici očekávali, že spotřebitelské výdaje se zvýší o 2,2%. Zvýšení topení výdaje, řízený pokles teploty o více než dva stupně níže sezónní norem, přispěl k oživení spotřeby. Kromě toho, nákupy potravin a oblečení náklady také výrazně zvýšil. Spotřeba energie vzrostly o 8,9% m-o-m v únoru, po prudkém poklesu v lednu (o 6,4%).

Francouzské předběžný Index Spotřebitelských Cen (CPI), naznačuje, že inflace vzrostla o 1% m-o-m v Březnu, oproti analytiky očekávání 0,8% růstu. Během předchozího měsíce, francouzský předběžný CPI zůstal beze změny. Zrychlení cen služeb, potravin, tabáku a přispěly k nárůstu inflace. Zatímco ceny energií prudce zvýšil, ve srovnání s předchozím měsícem, cena výrobku mírně dolů. Výše uvedené údaje naznačují, že Euro je v zásadě připraven pro pohyb nahoru proti jenu.

Technicky vzato, pár EURJPY má podporu v 129.90, jak je uvedeno v cenovém grafu níže. Kromě toho, stochastický oscilátor je rostoucí k býčí zóny. Proto očekáváme, že současný trend pokračovat i v následujících dnech.

Pomocí analýzy budeme chtít generovat výnosy na naše přebytku finančních prostředků, které si můžeme dovolit ztratit. V Forex trhu, plánujeme otevřít dlouhé pozice na páru EURJPY blízkosti 130.30, s příkazem stop loss níže 129.30. Budeme prodávat naše dlouhé pozici, když pár dosáhne 132.80.

Od jednoho z našich binární makléři, bychom nákup call opce smlouva, když měna cross obchody poblíž 130.30 na spotovém trhu. Budeme investovat pouze v případě, že zprostředkovatel se zavazuje nabídnout smlouvu, která zůstává aktivní po dobu jednoho týdne.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: