Obchodní Strategie pro P&G Před FOMC Tiskové Konferenci

 
Nakonec Federální Rezervní systém. června setkání je tady jako dnes všechny důležité FOMC (Federální Trh Otevřít Výboru) prohlášení bude uvolněna v druhé polovině North American zasedání.

Bavíme se o nejdůležitější centrální bankou na světě, a osud amerického dolaru pro rok 2015, nebo alespoň na léto, je rozhodnuto.

S největší pravděpodobností není skutečná úroková sazba, rozhodnutí bude klíčové, ale na tiskové konferenci a ekonomické prognózy, které následují, protože všechny oči budou na jazyk Paní Yellen je bude používat a tón stejně. Pokud se chystáte být jestřábí, pak akcie bude zůstat neutrální, nebo na podzim, ale na medvědí nebo holubičí tón pro dolar, pak akcie může podnítit vyšší.

Jak americkému dolaru se pohybuje, je zásadní pro společnosti jako Procter and Gamble (NYSE:PG), jako jejich předchozí výsledky byly ovlivněny tím, že silnější dolar. Obecně platí, že společnosti, které vyvážejí hodně svého zboží/služeb, jako jsou P&G, a mají aktivity v téměř každé zemi na světě jsou silně závislé na způsobu, jakým americký dolar reaguje.

Silnější měna vždy přináší problémy pro čisté vývozce, protože zboží je stále obtížné prodat.

S akciových indexů všech-historického maxima po celém světě v tomto roce 2015 v důsledku kvantitativního uvolňování programy, které jsou nafukování aktiv, P&G skladem cena skutečně klesla od prosince 2014, kdy cena hit 90 usd/akcii rozsahu.

Navíc, v tom, že, pohyb směrem dolů se zdá být téměř totožný s spike vyšší, a to se podobá s hrotem, nejčastěji vidět v obrácení vzor s názvem "hlava a ramena".

To bylo řečeno, na trhu by měla tvořit konsolidační oblasti na pravé rameno a to naznačuje, že odraz je v kartách, že by se cena ze současných $79.10/akcii na $84/akcii.

Takové úrovně může být perfektní zarážející cena za opci s jeden měsíc, datum vypršení platnosti, jak je pravděpodobné, že medvědi budou krok v té oblasti.

Klíčem k takovému kroku je s Fed prohlášení a tiskové konference, jak je dobře známo, skutečnost, že akcie a úrokové sazby mají obrácená vztah.

Nejnovější články: