Libra Klesá Na Čtyři-Měsíční Minimum Na Brexit Nejistoty

 

Britská libra hit čerstvé 4-měsíční minima vůči dolar se včera jako představitelé spojeného KRÁLOVSTVÍ odsoudil Brexit jednat shrnul Theresa May. GBP/USD měnový pár začal nahrávat nová minima jako mediální zprávy ukázaly, že několik skupin v rámci Konzervativní Strany se spikli, aby vyhnat Premiér. Nižší než očekávaná inflace spotřebitelských cen a index cen výrobců také fueled pár GBP/USD sestupný trend. Ale pro maloobchodní cena index dat, který překonal odhady analytiků, pokles by byl mnohem horší. Po otevření na 1.26880, pár GBP/USD vyrobeny chabé pokusy překročit 1.27000 před vrhat ostře 1.2609 v USA zasedání. Na měnovém páru bylo obchodování na 1.2630 úrovně v době psaní tohoto článku.

Měnový pár otevřel včera před propadá se níž na počátku Evropské seance. Jeden z předních důvodů pro pár zůstat medvědí bylo trzích zůstal přesvědčen, že nový Brexit dohody nebudou dostávat schválení poslanecké Sněmovně. Paní Může překvapen, zákonodárci a včera na trhu tím, že poptávka po druhé Brexit referendum. Nicméně, předpokladem bylo, že zákonodárci musí projít nejnovější Brexit dohody. Trh, který, samozřejmě, byl ohromen tím, pre-condition, stiskněte křížek těžké 1.2650 úrovně na počátku Evropské seance.

Pár GBP/USD měli žádný oddech jako uvolnění slabá makroekonomická data dále intenzivnější libru prodávat-off.

Oznámení nezajímavá index spotřebitelských cen zprávě za Březen také pomáhal sestupný trend. Podle Úřadu pro Národní Statistiky, titulek CPI vzrostly o 0,6% v Březnu, zatímco roční údaje přišel na 2,1%; oba údaje se nepodařilo splnit analytiků očekávání o 0,1%. Index cen výrobců také nesplňuje očekáváním ekonomů. Rychlost výstupu inflace pro zboží přepravované z tovární brány byla 2,1% y-o-y, v dubnu 2019, dolů z 2,2% v předchozím měsíci. Nicméně, index maloobchodních cen přišel ve výše uvedené odhady analytiků.

Zejména, dolar zůstává slabý, vzhledem k US-Čína obchodní záležitosti. Ještě, libra byl schopen zvrátit ztráty, která byla pouze omezena, protože technicky přeprodané situaci.

V další ránu do velké BRITÁNIE, Premiér, Andrea Leadsom, Vůdce dolní Sněmovny, oznámil svou rezignaci ve středu pozdě, obviňovat Může za nepřijetí Británie z EU.

Paní Leadsom se domníval, že tam bylo "kompletní rozpis kolektivní odpovědnost" ve vládě. Dále uvedla, že Květen je poslední Brexit dohoda by ne "doručit na výsledek referenda" , které odráží voliči budou opustit EU.

Kromě toho, pozdě v noci zprávy zprávy naznačují, že Paní Může oznámit datum odeslání zítra. Politický vývoj a slabé ekonomické údaje se očekává, že držet libru makléřského v krátkodobém horizontu.

Technicky vzato, pár GBP/USD se obchoduje pod svůj 50-denní klouzavý průměr. Indikátor hybnost zůstává plochý. Jako výsledek, můžeme očekávat, že pár GBP/USD zůstat rozsah vázán na těchto úrovních s mírným medvědí směr.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: