Kanadský Binární Možnosti Makléři – Přehled

Kanada byla jednou z několika zemí, kde tam byl žádná legalizace v místě pro Binární Možnosti obchodování. To je až do poloviny roku 2017, kdy přezkum investor ztráty a nelegální broker operace upozornilo na případy podvodu vůči investorům bezohlední makléři. To vedlo k nové řídící orgán je tvořen. Před Května 2017, deseti provincií a tří teritorií v Kanadě byly každý zodpovědný za své vlastní cenné papíry nařízení. Od Května 2017, vítáme Canadian Securities Administrators (ČSA), tělo setup pro ochranu investorů, kteří mají bydliště v Kanadě, a to prostřednictvím zavedení harmonizovaného přístupu k regulaci cenných papírů po celé zemi. To zahrnuje divize s názvem Binární Možnosti Task Force (BOTF), aby dále zajistit investory. Tento regulační ruku Předsedá Senior Vyšetřovatel Podvodů, Jason Roy Manitoba Komise pro cenné Papíry.

Jak to stojí, všechny Kanadské jurisdikcích, cenné papíry legislativa vyžaduje, aby ve většině případů, konkrétní registrace a požadavky na zveřejňování být splněny. Jak to se vztahuje k propagaci a prodeji binární možnosti, je nutná registrace ve všech Kanadských jurisdikcí. K dnešnímu dni, žádné binární možnosti vyhlašovatele nebo dodavatele získal řádnou registraci u nějaké Kanadské regulační autority. Jako takový, jakékoliv současné propagace nebo prodej binární možnosti pro Kanaďany je nelegální. Jako takový, nebudeme podporovat binární obchodování s opcemi Kanadských investorů. Důrazně radu nějaké Kanadské investoři, kteří uvažují o Binární Obchodování s Opcemi se podívat na tento ČSA webové stránky, nastavení vzdělávat a informovat se rizika vašeho investičního kapitálu.

Non-Kanadské obchodníky hledá vhodného brokera můžete vidět náš seznam důvěryhodných a regulovaných brokerů KLIKNUTÍM ZDE, nebo při pohledu na tabulky níže.

Top 10 Trusted Binární Možnosti Makléři

Ne.BrokerAkontaceRegulovanéVýplatní %Recenze
1.$10Ne95%

Recenze

2.$250Ne90%

Recenze
3.$250Ne95%

Recenze

Doporučené Binární Možnosti Makléři pro všechny Obchodníky

Mnoho makléřů přezkoumána námi získali plný provozních licencí a jsou regulovány v rámci uznaných příslušnosti. Jsme také přesvědčeni, že všechny představila makléři jsou nejvyšší standard, nicméně jsme vždy podporovat obchodníků vést svůj vlastní výzkum, aby zajistily, že nemusíte řešit jakékoli bezohledné subjekty.

  • IQ Option – Tento makléři strategii poskytovat obchodníkům s velkou hodnotu s minimální vklad 10 dolarů a minimální velikost obchodu $1. Doporučujeme IQ Option vysoce, jako jejich state-of-the-art patentovanou obchodní platforma je jednoduchý a plně regulované v několika jurisdikcích. Můžete umístit Binární Volby obchodů během několika minut a díky jejich informativní obchodování průvodců, které jsou vhodné pro všechny obchodníky.
  • RaceOption – Obchodníci hledají různé vlastnosti účtu a jednoduché obchodní platforma třeba hledat žádné další. RaceOption používá jednoduchý binární možnosti platformy s bezproblémové uživatelské rozhraní, aby předvedli populární seznam majetku a obchodních nástrojů. Nabízejí obchodníci jednoduchý obchodní zkušenosti, ideální pro nové obchodníky, ale obchodníci na všech úrovních jsou vítány.
  • BinaryCent – poplatek $250 minimální vklad, ale minimální strávit-per-obchod je 10 centů. Zachovávají vysoký (90% průměru) výplatní poměr i na low tyto nízké investiční částky, tedy Obchodníci, kteří hledají pro makléře, který jim umožní naučit nebo praxe skalpování na low-cost bych si BinaryCent.

 

Neregulované Binární Obchodování s Opcemi je nezákonné V Kanadě.

Momentálně zde nejsou ŽÁDNÉ Binární Opce Makléřů, kteří jsou držiteli platného povolení k provozu v zemi.
Budeme vás informovat, jak se to změní.

Nejnovější články: