ECB Benoît Coeuré Únik Dřezy EUR

 
FX trh je dobře známý jako jeden z nejvíce obtížné, aby se obchod. To je do značné míry proto, že je prakticky otevřená 24 hodin denně, pět dní v týdnu, a aby bylo možné přežít a prospívat v takovém prostředí, musí věnovat hodně svého času, jedna komodita, která je v krátkém dodávky pro většinu.

Jako obchodník, váš čas bude převážně strávil studiem trhů. Budete muset dát v hodin před svých obrazovkách, a přijímat odvážná rozhodnutí každý den. Klíčem k obchodování je pochopit, že nebudete mít pravdu sto procent času, ale pouze mít pravdu častěji než ty špatné. To je dosažitelné prostřednictvím plánování, a co je důležitější, správné provedení svých plánů.

Technická analýza a obchodní plán stranou, je tam jeden prvek, jeden nemůže předvídat, a to je prakticky nemožné, aby se překonat: fundamentální analýza.

Fundamentální analýza se vztahuje na každý kus informací, schopen pohybu trhů. To zahrnuje ekonomické údaje, měnová politika, události, politické a geopolitické události, mikro a makro politik, a především centrální bankéři projevy a informace poskytované účastníky trhu.

Všechny centrální banky se schází pravidelně s cílem posoudit stav jejich ekonomik, a v provádění měnové politiky nástroje pro zajištění jeho mandát je splněna: vytváření pracovních míst a udržení inflace pod kontrolou.

Mezi tyto schůzky, projevy jsou naplánovány a členů nebo Správní Rady centrální banky nebo výboru posílit původní bod, nebo dokonce dát více informací. Toto je děláno s cílem zajistit účastníkům trhu získat správnou zprávu banky potřebují přenášet.

Všechny výše uvedené účelem je, aby se finanční svět transparentní a spravedlivé pro všechny.

V ohromující zjevení, to bylo nedávno zjištěno, že jeden z nejvlivnějších členů Evropské Centrální Banky (ECB), a to Benoît Coeuré, dal trhu pohybující informace k soukromé audienci, která zahrnovala manažeři hedge fondů. To bylo provedeno jeden den před byla ECB k uvolnění informace veřejnosti.

Coeuré, výkonný člen představenstva ECB uvedl, na tuto soukromou audienci, že centrální banka bude front-zatížení více dluhopisů před letní "období klidu" v obchodních podmínkách.

Každý obchodník ve světě ví, že takové prohlášení by ublížit měny. Veřejnost věděl, že jeden den později, kdy byla informace zveřejněna. EURUSD například, klesla agresivně o více než 150 pipů od svých maxim, a nikdy se ohlédl.

Zdá se, že někteří nehrají fér v této hře, a to je tyto druhy akcí, které si lidé skeptičtí a dokonce i otočit zády na obchodování.

Nejnovější články: