Marsh Studiích Blockchain Platformu Pro Pojištění Umístění

 

Kryptoměna trh vstoupil do hluboké režim korekce včera s všechny ale dva hlavní altcoins ztrácí značnou část země vůči americkému dolaru. Bitcoin (BTC), nejvíce sledované crypto, ztratil 2,8% na obchodu na $8,381. V minulém týdnu, Bitcoin ztratil 17.4%. Obdobně, tržní kapitalizace klesla na $150.50 miliard. Ether (ETH), nativní šifrovací z Ethereum blockchain, ztratil 1,9% v posledních 24 hodinách na $168.87. XRP obchodů byt za $0.2427 v době psaní tohoto článku. Nicméně, crypto ztratil asi 22%, v minulém týdnu. Další významné altcoins, které ztratily za posledních 24 hodin patří EOS (EOS-$2.83, -2.5%), Bitcoin Hotovosti ($224.3, -3.6%), Huobi (HT-$3.21, o 4,4%), Ethereum Classic (ETC-$4.71, -1.4%), a Vesmír (ATOM-$2.26, -5.2%), Tron (TRX-$0.0129, VÝŠI -4,1%), LEO (LEO – $1.04, o 0,8%), Cardano (ADA-$0.0383, -3.0%), Binance Mince (BNB-$15.90, -1.7%), Monero (XMR-$58.06, -3.7%), OKB (OKB-$2.12, měsíce -4,6%), Litecoin (LTC-$56.28, -1.5%), Dash (DASH-$71.91, -3.1%), Tezos (XTZ-$0.8448, o 4,2%)a Drátěný (LINK-$1.74, -4.5%). Altcoins, které ocenili v minulosti 24 hodin patří IOTA (IOTA-$0.2575, 2.9%), a Stellar (XLM-$0.0572, 0.5%).

 

Vládní iniciativy na úrovni

Nový účet je vymazán, umožňující FinCEN, aby prošetřila blockchain tech

Americká Sněmovna Reprezentantů schválila návrh zákona, který řídí Financial Crimes Enforcement Network (FinCEN), aby prozkoumala blockchain technologie v boji proti finančním podvodům. V úterý Senát přijal návrh zákona a předložil jej Výboru pro Bankovní, Bytové a Městské Záležitosti.

Sněmovna schválila návrh zákona "Postupující Inovace na Pomoc Vymáhání Práva, Zákona," což naznačuje, Kenneth Blanco, Ředitel Finanční Zločiny Síť pro Prosazování práva, aby provedla studii o zaměstnanosti slibných technologií, včetně blockchain, ve FinCEN.

Návrh zákona také stanoví, že práci ředitele Finanční Zločiny Výkonu Sítě. "Ředitel Financial Crimes Enforcement Network ("Údaje") provede studii na [ ... ], zda AI, digitální identity technologií blockchain technologies, a další inovativní technologie mohou být dále zadlužuje, aby se FinCEN je analýza dat efektivnější a účinnější."

 

Iniciativy soukromého sektoru

Marsh hledá do blockchain-poháněl digitální umístění software

Marsh, proslulý pojištění a řízení rizik podniku, je testování blockchain-poháněl digitální umístění software. Riziko platforma pro Výměnu hodlá poskytovat jasnější a bezpečný digitální umístění a umožnit uživatelům získat data v reálném čase a odpověď na umístění a povinné postupy. Pojištění umístění je proces nákupu nových nebo obnovení stávajících pojistných produktů.

Jako součást procesu, klienty Marsh, Dow Inc a domácí spotřebiče výrobce SharkNinja bude odkaz na NÁS obchodní úvěr pokyny s dopravci AIG a Euler Hermes, sběr v reálném čase oznámení o stavu v průběhu celého procesu.

Nick Robson, vedoucí globální úvěrové speciality v Marsh JLT Speciality, vysvětlil výhody blockchain-na základě finanční řešení: "Digitální platformy powered by blockchain se ideálně hodí pro organizace, které buď vytvořit nebo financí velké množství pohledávek. Digitalizací faktury, platby a další obchodní a pojištění dokumentů zúčastněných stran, můžeme zefektivnit pojištění obchodních úvěrů umístění procesu, řídit efektivitu a zlepšit celkovou nákupní zkušenost."

 

Uruguay Může začlenit Aeternity

Aeternity, blockchain firmy usnadňující tvorbu decentralizovaných aplikací, bude využíváno Uruguay Může, konopí, producent, vytvořit state-of-the-art, řízení dodavatelského řetězce platformu. V tomto ohledu, Aeternity ukázal, že to je vytvoření vhodného řízení dodavatelského řetězce platformu pro konopí firma integrací internetu věcí a DApps.

Aeternity Americas generální ŘEDITEL Pablo Coirolo vypracoval o blockchain-based systém a jeho výhody pro spotřebitele: "chceme být první nabízí obchodní řešení na úrovni v partnerství s předními poskytovateli technologií a konopí producenty, zpracovatele a distributory. [...] æternity technologie je ideální pro sledování celého konopí výrobní proces, z osiva na plný růst rostlin, a to v průběhu celého dodavatelského řetězce, které zajišťuje bezpečnost spotřebitelů a v souladu s předpisy."

Nasazení v počáteční fázi řízení dodavatelského řetězce, systém očekává, že se uskuteční v říjnu, zatímco v konečné fázi se předpokládá, že bude dokončena do ledna 2020. Plnohodnotné nasazení je určen pro dokončení v polovině roku 2021.

Uruguay Může ŘEDITEL Eduardo Blasina vysvětlil, jak vývoj bude pomoci jak konopí a pharma sektoru: "Jsme hrdí na to být první společnost v Uruguayi, že může zaručit kvalitu našich výrobků, transparentním a ověřitelným způsobem. [...] Schopnost dohledat zdroj a způsob, jak konopí se vyrábí, je prospěšné jak pro konopí a farmaceutický průmysl, stejně jako její spotřebitelé a koncoví uživatelé, kdo by měli cítit bezpečněji o produktu, že jsou náročné."

 

Různé

KPMG průzkum NÁM ukazuje, zákazníci si snadnost platby pomocí blockchain žetony

Podle průzkumu, který provedla "Velké čtyřky" auditorské firmy KPMG, 63% amerických spotřebitelů se domnívají, že blockchain tokeny povolit platby v jednoduchým způsobem.

Arun Bože, KPMG blockchain hlavy pro NÁS, vysvětlil výhody tokenizace: "Tokenizace [...] poskytuje inspirující nové způsoby, jak klasifikovat hodnotu, a to buď vytvořením nových aktiv nebo přetvoření tradičních [...] Podniky, které využívají tokenizace může otevřít dveře ke zcela novým zlepšení procesu, příjmů a zapojení zákazníků příležitosti."

I když pouze 33% spotřebitelů mít věrohodné poznatky z blockchain-based tokenů, 55%, věřit, že oni mohou usnadnit věrnostní odměnu programy v lepším způsobem.

Navíc, 82% respondentů průzkumu jsou připraveny k použití blockchain tokeny jako součást převažující věrnostní systém odměn. 79% spotřebitelů, kteří chtějí zkusit platby pomocí blockchain žetony, v případě, že se prokáže, že byl jednoduchý na používání. KPMG, na základě průzkumu, tvrdil, že blockchain rámec může poskytnout značnou hodnotu obchodu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: