GM Dolů na Pokles 1Q17 Prodeje Vozidel v Číně

 
Neuspokojivé. Března auto sales dal další šanci pro pesimisté tvrdí, že automobilový trh v USA dosáhl vrcholu. Na výprodej, který následoval tlačil akcie General Motors Co. (NYSE: GM) na $33.97 včera. PE poměr 5.65, PB poměr 1,65, a dluh/vlastní kapitál poměr pouhé 4.98 dělá akcie vypadají velmi atraktivní. Nicméně, vzhledem k tomu, podrobnosti níže, bude to nemělo být těžké vidět, že populace bude pod značným tlakem v blízké budoucnosti.

Michigan-založené společnosti, uzavřela dohodu o prodeji Opel Group Peugeot. To ponechává General Motors s jen dva hlavní trhy, tedy USA a Čína. Minulý rok GM prodala 3.63 milionů a 3.91 milionů automobilů v USA a Číně, v tomto pořadí. Nicméně, investoři jsou znepokojeni tím, že pokles v USA tržní podíl na 17% v roce 2016, z 17,3% v předchozím roce. V Číně, podíl na trhu se snížil na 13,8% v roce 2016, ze 14,9% v roce 2015.

General Motors uvedla, že v Číně, společnost prodala 345,448 vozidel do Března 2017, a to až o 16% oproti stejnému období loňského roku. Společnost rovněž tvrdila, že to je vůbec nejlepší. Března prodeje. Nicméně, je třeba poznamenat, že v prvním čtvrtletí prodej klesl o 5,2% na meziroční bázi. V roce 2017, Čínská vláda vrácena zpět část snížení daně pro vozidla s motorem o velikost menší než 1,6 litrů. Zvýšení sazby daně způsobil nižší než očekávaný růst tržeb. Sazba daně, která se zvýšila na 7,5% z předchozích 5%, je kritizovaný dosáhnout 10% v roce 2018. Do budoucna, analytici se obávají, že prodej by další pokles, kdy se sazba daně dostane normalizované.

V lednu, vozidlo tržby klesly o 24% y-o-y, zatímco se zvýšil o pouhých 0,4% v únoru. Dokonce i rekordní prodeje v Březnu nebyly schopny kompenzovat pokles v předchozích dvou měsících.

GM oznámil, celkové zvýšení o 1,6% y-o-y v Březnu dodávky. Nicméně, to bylo pod odhady analytiků ve výši 7% růst. Zejména, IHS Markit předpověděla, že prodej automobilů v USA by mírně klesat 17,4 milionů kusů v roce 2017, od 17,5 milionů kusů v roce 2016. To vyvolává investorů strach z poklesu prodeje automobilů cyklu. S ohledem na slabost viděl na trhu, analytici očekávají, že GM zpráva FY17 zisk pod vedením. Tedy, očekáváme, že akcie GM, aby i nadále medvědí.

Technicky vzato, akciový čelí odporu na 34.20. Negativní čtení histogram MACD také naznačuje další zpomalení na skladě. Akcie se také obchodují pod 50-denní klouzavý průměr. Můžeme tedy očekávat, že akcie ztratí hodnotu, v nejbližších dnech.

Binární obchodník může vsadit na sestupný trend investice do opce. Smlouvy měly být platné po dobu nejméně jednoho týdne, a investice by měly být pokud možno vyrobeny, kdy se akcie obchoduje poblíž $33.90 v NYSE.

Nejnovější články: