Euro Oslabuje, jak je Nizozemsko Tip na Východu EU

 
Na 13. června, jsme měli doporučeno krátké pozice na měnovém páru EURJPY, s 1000 pip zisk cíl má být dosaženo v řádu jednoho měsíce. Jak je jasně vidět, že zvýšené volatilitě vyvolané Brexit zajištěno, že všechny cíle byly splněny v méně než dva týdny.

Výsledek Brexit referendum, tlačil pár EURJPY prudce na minimum 109.57, před uzavřením v 113.58 v pátek. Nebylo divu, že Euro spadl jako kámen v den výsledků. To, co se zdálo divné však bylo 400 pip zvrat v páru EURJPY na stejný den. Nicméně, důvody jsou vysvětleny níže. Zdá se, že tento zvrat byl hlavně kvůli likvidaci pozic u spekulantů ke snížení rizikové expozice.

Na Brexit problém způsobil nervozitu mezi politické představitele, z toho prostého důvodu, že by to mohlo vést k odchodu několika dalších zemích (například v Nizozemsku) z EU. Ve skutečnosti, to byl přesně ten důvod, pro členy EU, kromě Německa, na žádost UK k zahájení výstupních formalit rychle. Současná situace bude jistě odrazuje investory od dělat velké závazky v Eurozóně, až se prach usadí zcela. Můžeme očekávat, že EURUSD zůstat slabší v krátkodobém horizontu jako výsledek.

Jako investoři hledají způsoby, jak chránit své bohatství, bezpečné útočiště měny, jako je Japonský jen a Švýcarský Frank bude první volbou pro investory, kromě z drahých kovů jako je zlato a stříbro. Zatímco Švýcarská Národní Banka otevřeně oznámila, že intervenovala na Devizovém trhu v pátek, aby oslabila Frank, tam se zdá být žádný takový údaj z Japonské Centrální banky (BoJ). BoJ pouze uvádí, že zvažuje opatření na oslabení Jenu, včetně jednostranných intervencí, pokud je to nutné. Pouze tehdy, když BoJ začne jednat, můžeme vidět, konsolidace a obrácení v ceně. Můžeme tedy zásadně očekávat, že EURJPY se i nadále medvědí do akce EU poskytuje úroveň komfortu investorů.

Nedostatek pevnou podporu kdekoli poblíž současné úrovni, znamená to, že pokles je daleko od konce. Graf také naznačuje, firma odolnost pro páru EURJPY na 120.70. Na druhou stranu, podpora existuje v 106.90. Negativní momentum laskavosti další sestupný trend v páru EURJPY.

Tedy, v takové situaci, měna obchodník by měl jít zkrat mezi 113.50 a 114.50. Příkaz stop loss může být umístěn 200 pips výše vstupní úroveň. Krátká pozice může být uzavřena, když měnový pár klesá na číslo 112. Riziko pro odměna poměr pro obchod je 1:1. Obchodníci s větší riziko chuť k jídlu může počkat pro měnový pár klesá až 106 úrovně.

Binární obchodník zvážit nákup one touch opce smlouvy od makléře, který je ochotný nabídnout strike cena 112 nebo vyšší a datum vypršení platnosti v třetím týdnu července. Doporučené nastavení zvýší šance na uzavření obchodu v zisku.

Nejnovější články: