HSBC je Medvědí Trend Pokračuje

 
HSBC Holdings Plc (LON:HSBA, NYSE:HSBC), svět je 4. největší banka podle aktiv v držení, viděl jeho podíl je pokles cen od poloviny roku 2013, kdy dosáhla pokrizového maxima kolem 760p. Odtud HSBC klesly o více než 35% k dosažení posledních nízké 480p a trend má dobrou šanci, aby i nadále.

Se sídlem v Londýně globální banka má více než 6100 poboček po celém světě, téměř 3 biliony dolarů dolarů v aktivech, a se datuje do roku 1865. HSBC zvažuje přesun své Sídlo mimo velkou BRITÁNII jako místní regulatorní prostředí se stala velmi přísné, protože finanční krize.

Banka působí ve čtyřech segmentech, Retailového Bankovnictví, Privátní Bankovnictví, Komerční Bankovnictví, Privátního Bankovnictví a Wealth Management, Globální Bankovnictví a Trhy, pokrývající celý finanční oblasti. Společnost má rozsáhlé zájmy na Asijském trhu, kde zpomalení hospodářského růstu a poklesu akciového trhu v Číně vytvořit protivítr pro finanční podniky. S Hong Kong správy majetku jednotky, což představuje 70% firmy Asijský trh, Čínský vývoj obrovský vliv na ziskovost společnosti.

Firma se snaží snížit náklady, s více než 50.000 propouštění a strategické restrukturalizace jednotek. Jako součást tohoto úsilí minulý týden HSBC oznámila, vítr, z jeho Indické privátní bankovnictví. Snižování nákladů pomohla společnost porazil odhady analytiků v posledním čtvrtletí, ale celkový trh není ohromen s výsledky jako akcie nadále klesat.

Technické obraz vypadá jako negativní populace je vážně zaostává i širší index FTSE 100 a měřítko pro bankovní sektor. Akcie jsou uvízl pod silnou úroveň rezistence na 540p a klesající 200-denní MA. Dominantní vzor grafu je a v makléřského trend kanál, který se datuje do roku 2013. MACD indikátor hybnost je v neutrální území, ale míří k bezprostřední prodat-signál, což signalizuje pokračování dlouhodobého trendu. Minimální cíl pohybu je 480p úrovni s další možnou podporu kolem 460p. Pokud podíl přestávek této úrovni, další prudký pohyb dolů je v karty bez smysluplné technické podpory okolí.

Doporučuji nákup put opcí na HSBC jako dlouhodobý trend je nastaven i nadále. Relativní slabost v kombinaci s krátkodobé signály, poskytuje dobrý poměr riziko/odměna pro opce s vypršení platnosti, datum lednu nebo v únoru. Obchodníci by měli hledat strike ceny 530p-540p.

Nejnovější články: