Aussie Stoupá na Silnou Energii, Zdroje Export View

 
Minulý týden, Velikonoční prázdniny a pauzy v Brexit rozhovory vztahující se posunul impuls ve prospěch Libry. Na druhé straně, prudký pád cen železné rudy vedl Aussie směrem dolů. Na tomto základě, pár GBPAUD shromáždil k vysoké 1.6720, před uzavřením v 1.6520 v pátek. Zatímco nadcházející volby ve Francii a související politická nejistota podporuje silnější Libra, stále cítíme, že pár GBPAUD by pokles v tomto týdnu kvůli důvody uvedené pod ním.

Počáteční prohlášení z Evropské Unie, a zejména němečtí úředníci, zdá se, naznačuje, že pevný Brexit je on-line. Na Brexit summitu je naplánováno na 29. dubna. Tim Riddell, ekonom Westpac Bank v Londýně, se domnívá, že stále více a více přísná pravidla by být umístěn na stole jako jednání kupředu. Riddell je také toho názoru, že několik členů EU by se do fronty, aby se jejich velké BRITÁNII koláč. V procesu, silná prohlášení by být provedeny a které by mohly podstatně ovlivnit Sterling. Bank of England se nedávno varovala o možnosti, že silný růst spotřebitelských cen spolu s nízkým růstem mezd. To vypadá, že přijde pravda, jak je zřejmé z pomalé ekonomická data. Měkká data bydlení a pokles důvěry spotřebitelů naznačují, že spotřebitelé by se zpřísnit jejich peněženku.

Podle Zdrojů a Energie zprávě publikované Australské Ministerstvo Průmyslu, Inovací a Vědy, pokles cen železné rudy nebudou mít značný dopad na příjmy Australská vláda. Železné rudy se očekává obchodu na 55 dolarů za tunu ve čtvrtém čtvrtletí fiskálního roku 2017. Dokonce i tehdy, podle zprávy, vývozní příjmy z železné rudy se očekává dosažení rekordní v letech 2017-2018. Kromě toho, celkové příjmy ze zdrojů a energie, vývoz se očekává, že bude $215 miliard v letech 2016-17 a 2017-18. Hlavním důvodem pro tak optimistické projekce je 40% nárůst LNG objemy vývozu v roce 2016. Vývoz LNG se očekává, že zdvojnásobí v příštích třech letech. Takže, to je očekává se, že vyrovnání ztráty příjmů, pokud existuje, z poklesu dodávky železné rudy nebo koksovatelného uhlí.

Australské údaje o zaměstnanosti vydané čtvrtek ukázala, že ekonomika přidáno 60,900 pracovních míst v období mezi únorem a Březnem. Trhy čekaly pouze přídavek 20 000 pracovních míst. Důležitější je, že na plný úvazek se zvýšil na 75.000 dolarů, zatímco na částečný úvazek pracovních míst snížil 14,000. Míra nezaměstnanosti byla beze změny na úrovni 5,9%. Tak, ekonomické a export dat aplikace outlook naznačují, že Australský dolar bude posilovat vůči Libře v krátkodobém horizontu.

Na GBPAUD pár začal klesat poté, co čelí tuhý odpor po 1.6660. Ta nemotornost je také potvrzeno crossover MACD indikátor je hlavní linie pod signální čáru. Dále vzestupném trendu byl zlomený stejně. Tedy, můžeme očekávat, že pár drift směrem dolů.

Tím, že jde zkrat v páru GBPAUD blízkosti 1.6520, Forex obchodník může těšit získat z potenciálu sestupný trend. Stop loss a take profit příkazy se doporučuje, aby být umístěny na 1.6640 a 1.6350, resp.

Investování na binární opce je navrženo na základě analýzy. Pro lepší šance na úspěch, měla by smlouva v platnosti před 25. dubna a investice by měly být provedeny, když cross obchody poblíž 1.6520.

Nejnovější články: