Přední Alternativní Měny Příběhy pro 12. Únor 2018

Po dobu téměř jednoho měsíce, crypto trh skončil týden v pozitivním duchu. Svědectví, které NÁM předseda SEC Jay Clayton za předpokladu, jasný signál, že USA se pouze snaží zefektivnit cryptos a ICOs, a nebude mít žádné opatření, které bude působit jako bariéra, aby se ničivé technologie. Zejména komisař CFTC Christopher Giancarlo je zpráva vyvolala širší rally v crypto trhu. Giancarlo řekl: "je důležité si uvědomit, že pokud tam byly žádné Bitcoin, tam by byl žádný distribuovány ledger technologie [...] dlužíme to, aby tato nová generace respektovat jejich nadšení pro virtuální měny, se zamyšleným a rovnováhy, reakce, a ne odmítavě." Přečtěte si více zde.

Bude tato rally udržet a zda investoři budou moci, aby se stejný druh zisku z minulého roku? Jen čas může říct. Jak dlouho jak tam jsou žádné významné incidenty přímých podvodu prostřednictvím mince nabídky, kryptografických měny na trhu nebude vidět zásadní zásah AMERICKÉ vlády. Podívejme se na hlavní vývoj, vztahující se k důležitým mince.
 
 
Bitcoin
Crypto měna vůdce prudce odrazil od úrovně 6000 dolarů na $9,000, v návaznosti na pozitivní připomínky předseda SEC Jay Clinton a komisař CFTC Christopher Giancarlo. Clayton také zdůraznit, že Bitcoin je méně volatilní než americký akciový trh sám o sobě. Přečtěte si více zde.

Rostoucí popularita Bitcoin lze chápat skutečnost, že ruští jaderní vědci byli zatčeni za pomocí super počítač, aby moje Bitcoin. K incidentu došlo ve městě Sarov, kde zaměstnanci na Národní Jaderné centrum snažili těžit Bitcoin se super počítači. Přečtěte si více zde.
 
Litecoin
Litecoin, což je technicky fork Bitcoin sítě, se dostává do popředí vzhledem k rychlejší potvrzení a nízké transakční poplatky. Zejména, 19. února, nebo na blok 1,37,1111 podle toho, co nastane dříve, první Litecoin těžké vidlice je na spadnutí. To by vedlo k vytvoření Litecoin Hotovosti (LCC). Investoři, kteří drží Litecoin během těžké vidlice obdrží Lite mince, Hotovost v poměru 1:10 (deseti Litecoin Hotovosti pro každý Litecoin). Litecoin by se měla konat v exchange podporuje pevný vidlice nebo v desktop based peněženka přijímat výsadek. Novinky již pohonem Litecoin asi o $20 do $150. Přečtěte si více zde.
 
Ethereum
Tam byl žádná důležitá zpráva týkající se Ethereum v posledních několika dnech. Nicméně, MyEtherWallet, open source rozhraní pro generování Ethereum peněženky viděli obrovské drama minulý týden. Ve čtvrtek, twitter rukojeť MyEtherWallet byl náhle změněn na 'MyCrypto' její spoluzakladatel Taylor Monahan. Kromě toho, Taylor používá změnil twitter rukojeť, oznamuje spuštění své vlastní společnosti (MyCrypto), které nabízejí služby podobné MyEtherWallet. Rukojeť byla obnovena MyEtherWallet po další spoluzakladatel Kosala Hemachandra převzal kontrolu. Taylor akci byl těžce kritizován ohromil uživatelé MyEtherWallet. Kosala již podal žalobu na Taylor v prosinci 2017 za to, že poskytuje společnost, záznamy a jiné dokumenty. Éter, však zůstává neohrožený tímto vývojem a stále kupředu, po nárazu minima o $553 v úterý. Čtěte více zde a zde.
 
 

Naše Forex Obchodování, Plán

Zvlnění. Zvlnění podepsalo více partnerství v minulosti jeden měsíc. Ve skutečnosti, UAE exchange oznámila dohodu s Zvlnění na sobotu. Tedy, v podstatě, to je poměrně silný. Technicky, Zvlnění mince je, což svědčí o významné změně trendu, jak je znázorněno v grafu níže. Mince má odrazil od hlavní podporu 0.70. Dále, klouzavý průměr oscilátoru se obrátil pozitivní. Proto očekáváme býčí zvrat v ceně Zvlnění.

Získat od uptrend, plánujeme otevřít dlouhou pozici v Zvlnění mince blízkosti 0.85, s příkazem stop loss níže 0.70. Budeme ředit dlouhé pozici, když Vlnění narazí na další rezistence na úrovni 1,35.


 
 

Naše Binární Obchodování S Opcemi Plán

Litecoin. Litecoin je získává popularitu díky nízké transakční náklady a rychlejší potvrzení. Technicky vzato, mincí se očekává, že čelit odporu pouze na 190. Stochastický oscilátor je také roste nad medvědí zóně. Proto očekáváme, že současný růstový trend pokračovat.

Těžit z uptrend, díváme se na možnosti investování v call opce, která je platná pro období jednoho týdne. Můžeme investovat do možnosti jen tehdy, když Litecoin je obchodování v blízkosti 140 dolarů v kryptografických měny na trhu.

 

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: