Hyundai Dceřinou Nastavení $10mln. Blockchain Fondu

 

Kryptoměna trhu je i nadále mírně vzestupnou u všech top 20 altcoins v zelené. Bitcoin (BTC) je posouvají směrem nahoru k obchodu na $8,565, což představuje nárůst o 5,5% v posledních 24 hodinách. Ether (ETH) získala 7,3% na obchodu na $193.29. XRP, však zůstává téměř plochá na $0.2771. Další významné altcoins, který získal v posledních 24 hodinách patří EOS (EOS-$3.20, 2.4%), Bitcoin Hotovosti ($236.32, 3.3%), Huobi (HT-$3.37, 6.3%), Ethereum Classic (ETC-$5.01, 9.1%) a Kosmos (ATOM-$2.93, 2.8%), Tron (TRX-$0.0166, 0.6%), Cardano (ADA-$0.0418, 2.5%), Binance Mince (BNB-$17.59, 9.5%), Monero (XMR-$57.15, 4.0%), OKB (OKB-$2.32, 10.6%), Litecoin (LTC-$59.07, 3.9%), Dash (DASH-$73.45, 4.4%), Tezos (XTZ-$0.9339, 4.3%), IOTA (IOTA-$0.2776, 2.1%), Stellar (XLM-$0.0625, 2.2%), Drátěný (LINK-$2.68, 4.0%) a LEO (LEO- $0.9780, 3%) .

 

Vládní iniciativy na úrovni

SNB a BIS souhlasí, aby společně pracovat na BIS Inovačním Centru impact Hub

Švýcarská Národní Banka (SNB) a Banka pro Mezinárodní platby (BIS), podepsali smlouvu, aby společně pracovat na BIS Inovačním Centru impact Hub ve Švýcarsku. První tři uzly inovací BIS jsou plánované být stanovena v Hong Kong, Švýcarsko a Singapur.

Chcete-li začít s, Švýcarský centrum se bude soustředit na dvě výzkumné podniky, zejména začlenění centrální banky digitálních měn (CBDCs) do distribuované účetní knihy technologie rámce, a studie se stále zvyšuje potřeba monitorování vysokorychlostních digitálních trhů ze strany centrálních bank.

První podnik bude provedeno jako součást partnerství mezi SNB a ŠEST Skupiny, Švýcarsko klíčových finančních služeb, jako proof-of-concept. Že blockchain-poháněl CBDC by být "zaměřené na usnadňování řešení tokenizovaný aktiv mezi finančními institucemi."

Hlavním záměrem nové centrum by bylo zjištění a stanovení jasnou představu o klíčové trendy v oblasti technologií, vliv centrálních bank a působí jako centrální bod pro společenství primární banky specialistů na inovace.

V tomto ohledu, Thomas Jordan, Předseda správní rady SNB, uvedl, že centrální banka pozorně sleduje technologické inovace a trend digitalizace finančního průmyslu. Dále poznamenal, že nová spolupráce by umožnil zapojení banky, aby dále zlepšit jejich rámec a odborné způsobilosti na finančních trzích.

 

Iniciativy soukromého sektoru

KB Kookmin Bank dívá na integraci blockchain tech ve své vnitřní činnosti

KB Kookmin Bank Jižní Korea vyjádřila svůj zájem nasazení blockchain technologie ve své vnitřní činnosti. Banka uvedla, že blockchain technologie by mohla nabídnout řadu výhod pro finanční sektor, včetně digitální token vydávání, financování, obchodování, a opatrovnické služby.

Banka má v úmyslu nasadit decentralizované knihy technologie pro boj proti praní špinavých peněz, posílit ověření tokenu nabízí, a opatrovnické služby. Lee Woo-yeol, chief information officer v KB Kookmin, uvedl, že banka by být aktivně zapojen do provádění blockchain technologie. On řekl: "vidíme, blockchain jako velká vlna, která naruší financování v budoucnosti. Musíme být připraveni na okamžik, kdy různé typy aktiv proměnit žetony, i když nevíme, kdy to bude."

V červnu, KB Kookmin podepsali memorandum o porozumění s blockchain spuštění Atomrigs Laboratoři vytvořit digitální asset management služeb, které využívají Laboratoře, technologie a banky rámce vnitřní kontroly a zabezpečení dat technologií.

V poslední době, KB Kookmin a Nonghyup management Banky byl kritizován po kontrole ze země regulátor, Finanční Dozorčí Služby (FSS). FSS identifikovány problémy s "podezřelé transakce extrakce standard Kookmin Bank je virtuální měna manipulaci podnikání."

 

Hdac Technologie k vytvoření $10 mil blockchain investiční fond

Hyundai Group je blockchain dceřiné společnosti Hdac Technologie má v úmyslu zřídit 10 milionů dolarů blockchain investičního fondu v letošním roce. Blockchain firma bude využívat finanční prostředky na vybudování a zahájení jeho mainnet, vytvořit decentralizované aplikace, zpět blockchain startech, a vybudovat ekosystém s "kryptoměna systému náhrad."

Hdac, který vydal Hyundai token (HDAC), má v úmyslu odhalit mainnet v 1Q roku 2020. Na testnet je plánoval být představena v listopadu. Joo Yong-wan, šéf Hdac je jihokorejský úřad, zveřejněny Hdac plány na zvýšení fondu investice s jinými finančními subjekty "objevit a podpořit malé, ale slibné blockchain společnosti."

Kromě toho, Joo Yong-wan uvedl, že firma hledá partnerství s domácí blockchain firmy jako Zemi X, blockchain dceřiná společnost jihokorejské tech společnosti, Kakao, že válí mainnet jeho Klaytn platforma v červnu 2019.

 

Různé

UNICEF zavádí crypto fondu na podporu open-source tech

UNICEF (organizace Spojených Národů dětský Fond) zahájila kryptoměna fondu na podporu open-source technologie "prospěch dětí a mladých lidí po celém světě." Proto UNICEF se ukázalo být první, OSN organizace "držet a provádět transakce v kryptoměna," a to je Bitcoin (BTC) a Ether (ETH).

Henrietta Popředí, výkonný ředitel UNICEF, vypracované na podnik: "To je nové a vzrušující podniku pro UNICEF. Pokud digitální ekonomiky a měny mají potenciál utvářet životy příštích generací, je důležité, že jsme se prozkoumat možnosti, které nabízejí. To je důvod, proč vytvoření naší Kryptoměna Fond je významným a vítaným krokem vpřed v oblasti humanitární a rozvojové práce."

Zejména, Ethereum Nadace, Švýcarský neziskový subjekt, se ukázalo být první sponzor nová kryptoměna fondu. Aya Miyaguchi, výkonný ředitel Nadace, údajně prohlásil, že 100 Ethery, v hodnotě 18.000 dolarů, byl poslán do UNICEF přes poslední podnik.

Tyto prostředky "budou mít prospěch tři grantu UNICEF Inovační Fond" a "projekt koordinuje GIGA iniciativa pro připojení školách po celém světě na internetu."

Miyaguchi dále vyjádřil svůj plán podpořit výzkum a vývoj Ethereum platformy. "Naším cílem je podpořit výzkum a vývoj Ethereum platformy, a růst společenství z těch, které těží z technologie, které budou lépe bezpočet životů a průmyslu v nadcházejících letech."

UNICEF Inovační Fond sdružené investice 100.000 $v šesti podniků pro budování blockchain ventures. V únoru, Ethereum hardware hackathon ETHDenver spolupracoval s UNICEF na blockchain odměnu token program.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: