AIG se Změní Býčí na Otevření Nové Cesty z Příjmů

 
Rozšířily 4Q16 provozní ztráty a snížení ratingu od S&P Global držel akcie pojišťovny American International Group Inc. (NYSE: AIG) v medvědím oběžné dráze za poslední jeden měsíc. Minulý týden, akciový dotkl minima $59.90. Nicméně, rybolovu při dně investorů umožnil akciové odrazit zpět nad psychologickou hranici 60 dolarů. Předpokládáme pokračování trendu v důsledku níže uvedených důvodů.

AIG se v poslední době pustil do kybernetické bezpečnosti pojištění. Společnost se v současné době zaměřuje nejen podniky, ale i vysoké síť jednotlivců, kteří jsou náchylné k útoku. S ohledem na nedávný vzestup v hacking související incidenty, jedinci, kteří se bojí, že ztratí cenné osobní údaje nebo peníze na hackery, může jistě podívejte na nabídku vážně. Otázkou však zůstává, jak se společnost bude schopna posoudit cyber bezpečnostní rizika, kterým čelí jedinec, než cenovou politiku.

V BRITÁNII, AIG by začít nabízet pojistné produkty pro lidi s non-trvalé bydliště (non-dom) stav. Produkt je určen především, aby jim pomohla při placení odpovědnosti, které mohou vzniknout z nedávné změny v oblasti daně dědické (IHT). Až do minulého týdne, jedinci byli schopni, aby se zabránilo daně tím, že vlastnit nemovitosti ve velké BRITÁNII prostřednictvím offshore trust. Je to netřeba říkat, že tyto osoby nebyly UK-bydliště. Praxe je zcela legální, a je odkazoval se na jako obálkování.

Nicméně, vzhledem k nedávným změnám v IHT, dokonce i non-doms, drží majetek v UK přes offshore trusty, ručí za daň dědická. Na ÍTAT (roční daň z zahalila obydlí), může být dokonce spustit až 50% hodnoty nemovitosti. AIG je využití této změny v právních předpisech, které nabízejí pojištění na Britské občany s bydlištěm kdekoli na světě, na rozdíl od obyvatel z asi 40 zemí. V případě, že pojistník vyprší, AIG bude platit daňové závazky splatné. Odhaduje se, že offshore fondy získaly £170 miliard za majetek velké BRITÁNII mezi lety 2005 a 2014. Tak, Andy Roberts, technický prodejní poradce AIG, je přesvědčen, že si uvědomuje obrovské příjmy z tohoto podnikání.

Společnosti s názvem Willis Tower Watson rovněž uzavřela spolupráci s AIG nabídnout kybernetické bezpečnosti pojištění pro letecký průmysl. Pojistný produkt, pokřtil CyFly, je nabízen po celém světě a zahrnuje i letectví regulační pokuty.

Na základě výše uvedeného vývoje, investiční výzkumná firma Zimní vylepšila zásoby na "strong buy" rating, z posledních "buy" rating, s cílovou cenou $72.50. Tak zásadně, můžeme očekávat, že akciové rally na týden dopředu.

Cena graf ukazuje, že zásoby porušil sestupném trendu. Navíc, cena konsolidace je vidět na 61 úrovní. Vyšší nízká tvorba indikátoru stochastic také poukazuje na možnost, že je to rostoucí trend v ceně akcií.

Zhodnotit předpokládaný růstový trend, binární obchodník může vytvořit dlouhé pozice v AIG akciové investice v call opce, které nabízí vhodného brokera. Výběrem uplynutí období jednoho týdne, obchodník může zvýšit pravděpodobnost výhry. Je také vhodné investovat, když se akcie obchoduje poblíž $60.50 na akciovém trhu.

Nejnovější články: