Petrobras se Změní Býčí na Transparentní Mechanismus tvorby Cen

 
61% y-o-y pokles ve fiskálním roce 2016 druhém čtvrtletí čistý zisk neodradilo cena akcie Petroleo Brasileiro S. a. (NYSE:PBR) od roste asi o 35% na $11.14 za dva měsíce. Brazilská státní ropná společnost se snaží procházet těžké časy poté, co dostal zapojit do multi-milion dolar skandálu, který zahrnoval vysoký profil politiků, dodavatelů a vedení společnosti. Za posledních několik měsíců, společnost se snaží předělat svou image mezi investory. V tomto ohledu, někteří z rozhodnutí společnosti, jak je vysvětleno níže, jistě vytvořil býčí pohled na akcie. Cena akcií společnosti Petrobras uzavřela na $11.41 na pondělí.

Rio de Janeiro, Brazílie-založená společnost oznámila, že fiskální rok 2016, ve druhém čtvrtletí čistý zisk ve výši 106 milionů eur, nebo v nominální hodnotě na akcii na příjmy ve výši $20.32 miliard. V předchozím roce to podobné čtvrtletí společnost vykázala čistý zisk ve výši 171 milionů nebo 0,02 usd na akcii při příjmech $26.02 miliard.

Jedním z hlavních obavy investorů bylo, jakým způsobem Petrobras prodávat své rafinované produkty. K uklidnění investorů strach, rafinérie oznámila nový cenový vzorec minulý týden. Podle vzorce, ceny ropných produktů by bylo založeno na mezinárodní tržní cenu plus zisk. Navíc cena, která bude aktualizována jednou za měsíc, by také zahrnovat rozpětí pro operační rizika. Navrhovaný vzorec má přiměřeně obnovit důvěru investorů v svět je nejvíce zadlužených ropné společnosti.

Ve snaze udržet si podíl na trhu, společnost minulý týden oznámila, že je řezání ceny pohonných hmot o 3,2% a ceny nafty o 2,7%. Nedávné jmenování Pedro Parente jako generální ředitel společnosti, je také vidět jako pozitivní krok. Parente již oznámila obrat plán, který se očekává, že pokles společnosti páku o více než polovinu.

Jako součást procesu restrukturalizace, společnost provádí několik snižování nákladů programů. Navíc Petrobras je v plánu prodat v hodnotě 15 miliard dolarů aktiv na snížení svého dluhu. To může být na paměti, že společnost prodala svůj kontrolní podíl v offshore ropné pole na norský Statoil za 2,5 miliardy dolarů v červenci. Společnost také vyjednává o prodeji svého petrochemického průmyslu (Petroquimica Suape a Citepe) Mexické petrochemie společnost Alpek. Petrobras je také v jednání o prodeji Nova Transportadora dělat Sudeste SA, potrubí zemního plynu jednotka do Kanady Brookfield Asset Management Inc. Dříve v Květnu, Petrobras prodává svůj podíl v dceřiné společnosti v Argentině a Chile. Tak, vzhledem k tomu, transparentní mechanismus tvorby cen, restrukturalizace a snižování nákladů procesu, očekáváme rostoucí trend v ceně akcií.

Cena graf ukazuje stanovena podpora pro akcie na 8. Hlavní rezistence lze očekávat, že u 13. Akcie nadále zrychlovat, jak je znázorněno na MACD indikátoru.

Proto, binární obchodník může vybrat jeden dotek volání volbou pro investice. Z více uplynutí období, které nabízí binární broker, smlouvy, která vyprší v druhém listopadovém týdnu může být vybrán. A konečně, cílová cena není větší než 12.50 může být vybrán jako realizační cena pro jeden dotek volání možnost obchodu.

Nejnovější články: