Libra Klesá Po Květnu Ztrácí Třetí Brexit Hlasování

 

V pátek, Velká Británie libra měla cik-cak pohyb v Asijské seance, ale začal klesat koncem Evropské seance poté, co Premiér velké BRITÁNIE Theresa May opět neúspěšně přesvědčit Parlament, aby hlasoval ve prospěch její Brexit plány. Tam jsou také četné ekonomické zprávy zveřejněné v pátek. Nicméně, trh byl fixovaný na Brexit hlasování. Po otevření na 1.3045, pár GBP/USD hit minimum 1.3002, než změníte směr, aby zasáhla vysoký 1.3135. Nicméně, na měnovém páru byl schopen konsolidovat a opět posunul na dotek minimum 1.2978 před končící den v 1.3030.

 

Může to Brexit jednat hlasoval pro třetí čas

Může předložil v Parlamentu tónovaný-down verze Brexit Odnětí Dohodě v pátek, ale východ plán byl znovu zvolen podle Poslanců. Zatímco konečné datum pro Brexit bylo odloženo až 12. dubna, to znamená, že Britští zákonodárci jen čtrnáct dní odešel inženýr strategie, aby se zabránilo ne-jednat scénář, který existuje jako výchozí. Krátce po hlasování, Donald Tusk, Předseda Evropské Rady, apeloval na EU, nouzové konference 10. dubna zhodnotit odchod Británie z EU.

Může je opustit plány byly zamítnuty třikrát v hluboce polarizované Parlamentu, i když velikost jednotlivých rout klesá. V pátek označil nedávné porážky, s 58-hlasování marže, jako Brexit fiasko je hřmění uprostřed rostoucí politické slepé uličky.

Podle BRITSKÝCH médií zprávy, Může se předpokládá, přivést zpět její východu EU návrh zákona do Parlamentu na čtvrtém hlasování. Downing Street odmítl vypracovat na možnost čtvrtý hlas, ale Konzervativní Strana, Předseda Brandon Lewis neměl slevu nápad na víkend konverzace na BBC Rádio 4 Dnes programu.

Lewis řekl, že Poslanci třeba se podívat na ostatní možnosti, jako je odloženo na 12. dubna Brexit termín se rýsuje.

Lewis řekl: "Parlament bude tento proces pokračovat, v pondělí a musíme se podívat na všechny možnosti."

Dvě nejdůležitější ekonomické zprávy, deficit běžného účtu a HDP růst dat byly zveřejněny v pátek.

Podle britského Úřadu pro Národní Statistiky, schodek běžného účtu se prohloubil na £23,7 miliard dolarů ve čtvrtém čtvrtletí roku 2018 od £23.0 miliard ve třetím čtvrtletí. Mark Carney, Guvernér Bank of England, řekl, že obrovský deficit běžného účtu listy Británie závislá na "laskavost cizích lidí."

Komentuje deficit ekonom Howard Archer, z EY ITEM Club Poradenství, řekl: "zvýšený schodek je potenciálním zdrojem zranitelnosti pro britskou ekonomiku — zejména pokud by tam byla nějaká zásadní ztrátu důvěry investorů v BRITÁNII z jakéhokoli důvodu, nejvíce zřejmě Brexit obavy."

Další zprávy, Národní statistický Úřad oznámil, že britská ekonomika rostla jen o 0,2% na q-o-q základ ve čtvrtém čtvrtletí roku 2018 a zůstal nezměněný od předběžného odhadu. Zveřejněné údaje byly v souladu s analytiků očekávání.

Měkké růst HDP, zvýšil deficit, a Brexit nejistoty se očekává, že držet libru makléřského v krátkodobém horizontu.

Technicky vzato, pár GBP/USD se pohybuje v sestupném kanálu, jak je znázorněno na obrázku níže. Indikátor MACD také má negativní čtení. Jako výsledek, můžeme očekávat na měnovém páru se pohybují dolů v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: