IBM & Nornickel Vytvořit Blockchain Vzdělávací Centrum

 

Kryptoměna trhu, který byl na mírné korekci režimu za poslední dva týdny, vykazuje známky obratu. V posledních 24 hodinách, téměř všechny hlavní altcoins a Bitcoin (BTC) získaly půdu pod nohama proti americkému dolaru. Zatímco Bitcoin (BTC) získala 4,1% v minulosti jeden den do obchodu na $7,953.98, Ethereum (ETH) shromáždil 5.3% obchodu na $245.77. Zejména, Litecoin (LTC) získal 20.1% v minulém týdnu a 12% za posledních 24 hodin obchod na nové roční maximum $128.46. Jedním z hlavních důvodů pro LTC je bullishness je, že snížení těžby odměna je splatná v méně než 60 dní. Přesně, na 8. srpna, těžba odměna sníží na 12,5 mince na blok, z aktuální odměnu úrovni 25 mincí.

Další altcoins, které jsou obchodování s výrazným denní zisky zahrnují IOTA (MIOTA-$0.4245, 4.5%), Binance Mince (BNB-$31.68, 4.4%), Ripple (XRP-$0.3967, 2.4%), Stellar (XLM-$0.1228, 3.7%), Cardano (ADA-$0.0844, 5.7%), Bitcoin Hotovosti ($389.82, 3.1%), Tron (TRX-$0.0310, 4,4%) a EOS (EOS-$6.39, 3.7%).

Vládní iniciativy na úrovni

Republika San Marino, kterou se vydává řád pro blockchain technologie

Republika San Marino, oficiálně vydaných pravidel pro přijetí blockchain technologie v různých podnicích. Dokument byl vydán Nicola a Michele Selva Muratori, Kapitáni Regent San Marino.

Nejnovější zákon shrnuje kroky pro zápis organizace zaměřené nebo přijetí blockchain se "Istituto per l'Innovazione della Repubblica di San Marino," nebo San Marino Inovačního Institutu.

Jako za pravidlo, blockchain-založené organizace působící v EU, San Marino nebo jakýkoli jiný stát, který není kvalifikováno jako "vysoce rizikové" a vnímané vhodné, aby se pod San Marino zákony, může podat žádost s ústavem.

Ústav stanoví regulační ručení, a také dohled a uložení těchto pravidel. Navíc, politiky týkající se boje proti praní špinavých peněz (AML) je také vymáhána. To je platí zejména pro počáteční token nabídky (ITOs nebo Suroviny). Institut rozlišuje mezi nástroji žetony a tokeny zabezpečení týkající se ITOs, které jsou popsány takto: "Nástroj tokeny ... se považují za poukázky na nákup služeb nebo zboží, které nabízí Blockchain Bytost... tokeny Zabezpečení ... musí být digitální aktiva, která představují, alternativně, v závislosti na základní nástroje: a) zúčastněné nástrojů emitenta; b) dluhové cenné papíry emitenta."

Pravidlo definuje také daňové politiky pro bezpečnost a nástroj tokeny. Nástroj tokeny budou rozděleny do kategorií jako cizí měny pro daňové výpočty. Naopak, Bezpečnostní tokeny budou klasifikovány jako dluhové cenné papíry nebo akcie, bankovní na druhu tokenu zabezpečení. Konečně, oba typy token bude ušetřen od daně z příjmu za příčinu "příjmy prostřednictvím operací" s využitím tokenů.

Iniciativy soukromého sektoru

Boehringer Ingelheim spolupracuje s Řešit.Péče

Boehringer Ingelheim, německé farmaceutické společnosti, se připojil k ruce s Řešit.Péče, blockchain zdravotní péče založené na platformě. Uvedeny v top 20 farmaceutických firem po celém světě, Boehringer Ingelheim má v úmyslu vytvořit blockchain a crypto aktivy sítě pro spolehlivé sdílení informací o pacienty, kteří mají diabetes.

Unikátní systém zdravotní péče, založené na Řešení.Péče je blockchain platformy, je označován jako Diabetes Care Správy Sítě. Síť si klade za cíl nabídnout pomoc v posílení péče o pacienta a také vyplácet údaje týkající se rizik souvisejících s diabetem, indikace a prevence, zmínit pár.

Na pomoc těm, kteří trpí nemocí, síť přijme daboval Péče.Peněženky, Řešit.Péče je péče o nástroj pomoci.

Péče síť se předpokládá začít fungovat někdy před koncem tohoto roku. Systém bude zpočátku být spuštěn na více než 25.000 pacientů, kteří jsou členy Arizona Péče Sítě (ACN), hlavní Americký zodpovědné péči firmy.

Chanty-Mansiysky Okres zahájit blockchain-poháněl cestovního ruchu platformu

Chanty-Mansijský Autonomní Okruh – Jugra, autonomní okrug čtvrti v západní Sibiři, Rusku, byla založena v roce 1930 pro Chanty (Ostyak) a Mansi (Vogul) národů, má v úmyslu zahájit blockchain-poháněl cestovního ruchu platformu.

Minulý týden v Petrohradu Mezinárodní Ekonomické Fórum, Římské Genkel, generální ředitel regionu je zlepšení fondu, podepsali smlouvu s Alexandrem Borodich, CEO blockchain společnost Universa, rozvíjet platformu.

Universa blogu uvádí, že systém usnadní sledování veřejné výdaje a investice, aby se zaručila transparentnost. Ve společnosti vysvětlil výhody distribuované účetní knihy takto: "Značkování peníze pomocí distribuované účetní knihy technologie bude chránit státní dotace a investice proti zneužití."

Firma si klade za cíl vybudovat platformu takovým způsobem, že podporuje více jazyků, s konečným cílem spojující všechny účastníky v cestovním ruchu ekosystému. To zahrnuje poskytovatele služeb a produktů souvisejících s investory, turisty, doprava, pohostinství a služeb.

IBM se připojí ruce s Nornickel

Softwarový gigant IBM spolupracuje s Nornickel, ruský producent niklu a palladia, vytvořit blockchain na základě vzdělávací program. Moskva-sídlí firma uzavřela smlouvu s IBM a Moskva Ústav Fyziky a Technologie (MIPT) vytvořit studijní a vzdělávací centrum pro odborníky vybudovat digitální technologií pro těžbu a kovy sektoru.

Dohoda byla nabarvený na 6. června v Saint Petersburg Mezinárodní Ekonomické Fórum Sergeje Batehin, Nornickel VP, Iris Dzeba, IBM, general manager v Rusku a zemích SNS, a Nikolay Kudryavtsev, MIPT je rektor Nikolay Kudryavtsev.

Kritické úkoly pro nadcházející MIPT-založený vzdělávací centra zahrnují výzkum a vývoj digitálních ekosystémů v odvětvích, jako je blockchain a Internet Věcí (IoT) a koučink pro studenty.

Univerzita také plánuje strukturu a zahájit magisterské a postgraduální programy, s první várka studentů v "blockchain" hlavní očekávané začít studovat na podzim roku 2019.

Pozdě, Irsko založené na Dublin City University spolupracoval s tech společnosti, Technologie, Irsko ICT Skillnet odhalit první magisterský program v blockchain technologie. Minulý měsíc, Maltská vláda udělena $179,000 v podobě blockchain stipendia 19 studentů, kteří se připojili magisterský titul v oboru blockchain a distribuovány ledger technologií.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: