Turkcell Zahajuje Blockchain Systém Pro ID Management

 

Kryptoměna trhu je i nadále v režimu korekce, která začala na začátku tohoto týdne. Zatímco Bitcoin (BTC) se pohybuje kolem $3,800, se 3,9% na w-o-w, základ, ostatní altcoins ztratila mnoho ze zisků dosažených v minulém týdnu. Litecoin (LTC-$45.36), který ztratil téměř 12%, v minulém týdnu, je nejhorší umělec. Podobně Bitcoin Hotovosti (BCH-$131.86) ztratil 10% na týden-po-týdnu. Ripple (XRP-$0.31), EOS (EOS-$3.55), Stellar (XLM-$0.08), Tron (TRON-$0.02) a Cardano (ADA-$0.04) ztratili mezi 5% a 10%, v minulém týdnu.

 

Vládní iniciativy na úrovni

Putin pověřuje vládu, aby zavedla pokyny pro cryptocurrencies

Dokument zveřejněna na oficiálních stránkách ruského Prezidenta Putina (Kremlin.ru) naznačuje, že Putin dal pokyny Federálního Shromáždění realizovat pokyny pro cryptocurrency průmyslu nejpozději 1. července 2019. Konkrétně, Prezident požádal Rady Federace Ruska a ruské Dumy (dolní komory ruského Federálního Shromáždění), k provedení nařízení v průběhu jarního zasedání 2019.

Dokument vyzývá k provádění federální legislativy, která má v úmyslu vybudovat crypto ekonomiky, který zahrnuje dohled nad digitální osad. Zpráva dále uvádí, že návrh zákona by také měla obsahovat podrobný pokyn pro digitální finančních aktiv a přilákat obrovské finanční prostředky na základě digitálních technologií.

Nejnovější poptávky vyroben Putin odráží předchozí prohlášení, které vydala v loňském roce objednávání vláda stanovit pravidla pro výměnu Bitcoin (BTC) a další kryptoměny, šifrování těžba a počáteční mince nabídky (ICO) do července 2018.

 

Ruské Ministerstvo Dopravy testovat blockchain přepravní řešení

Kommersant, ruský finančních médiích, oznámil, že ruské Ministerstvo Dopravy hodlá otestovat blockchain přepravní řešení TradeLens, který byl vyvinut společností Maersk a IBM. Kommersant zlomil zprávu, po obdržení kopie úřední dopis napsán Maxim Akimov, Místopředseda Vlády Ruska. Zejména, Akimov dohlíží dopravní politiky. V dokumentu se uvádí, že Ministerstvo Dopravy a její dceřiná společnost bude uzavírat Memoranda o porozumění (memorandum o porozumění) s Maersk začít zkušební TradeLens v Petrohradu, druhém největším přístavu Ruska.

V dopise se dále uvádí, že úředníci předvídat TradeLens minimalizovat papírování využitím inteligentní smlouvy a spojující účastníky v dodavatelském řetězci, včetně dopravních podniků, obchodníci a přepravci prostřednictvím decentralizované sítě. Využití blockchain technologie by mohly údajně ušetřit více než 10 miliard rublů (152 milionů$) na provozní náklady.

Kommersant rovněž ukázal, že Federální celní služby Ruska se bude podílet na testování TradeLens. Pilotní projekt byl již schválen ruské Federální Bezpečnostní Služby (FSB) a navrhl platformu, aby být použity pro ochranu dat a zachování nezávislosti ruské dopravy.

 

Iniciativy soukromého sektoru

Turkcell zahajuje blockchain systém pro ID management

Turkcell, Istanbul-based poskytovatelé telekomunikačních služeb, zahájila blockchain-poháněl systém pro ID management. Společnost, založená v roce 1994, má sídlo v Turecku a působí v devíti zemích. V roce 2018, Turkcell generován čistý zisk o 2 miliardami dolarů (377 milionů eur), zatímco skupiny tržby vzrostly o 21% y-o-y.

Nejnovější blockchain produktu oznámil Turkcell na veletrh technologií Mobile World Congress (MWC) 2019. ID řízení řešení byla strukturována tak, aby nabídnout uživatelům poskytnout úplnou kontrolu nad jejich osobních údajů a zaručení soukromí v souladu s Obecným Nařízením o Ochraně Údajů (obecného nařízení o ochraně údajů) požadavky.

Zatímco současná ID management systémy umožňují sdílení informací uživatelů s nespřízněné třetí strany, Turkcell je blockchain systém údajně ukládá potřebná data uživatele na blockchain a zabraňuje další vrstvu ověření totožnosti. Turkcell také představila blockchain-systém založený na dary. Metoda obsahuje ID řízení řešení pro ověření darování způsobilosti pro hodné lidi.

Serkan Öztürk, Turkcell Zkušenosti Zákazníků a Informační Technologie Výkonný Viceprezident, prohlásil, že "použití blockchain technologie je zásadní pro zlepšení zkušenosti zákazníků naší digitální služby a řešení, které zůstává hlavní prioritou při navrhování našich služeb."

Öztürk také zopakoval, že pokusy "nám pomůže [Turkcell] zlepšení našich digitálních služeb a zvyšovat laťku v zákaznické zkušenosti."

 

Sony a Fujitsu vytvořit databázi dokázat, vzdělávací kvalifikaci

Japonská nadnárodní firma Sony a TO hardware a služby firmy Fujitsu vyvinuli šifrované databáze pro doklady prokazující vzdělání. Databáze, která údajně používá blockchain technologie je použita, aby se zabránilo podvody týkající se dokladů prokazující jazykové znalosti. Takový podvod dokumenty jsou většinou používány cizinci získat postavení rezidenta na studium v Japonsku.

V současné době cizinci musí předložit osvědčení odborné způsobilosti potvrzující jejich Japonské jazykové dovednosti na imigrační úřad za účelem získání pobytového statusu studovat v Japonsku. Japonský vzdělávací instituce jsou oprávněny k vydávání těchto osvědčení. Školy, které učí Japonský jazyk v Japonsko předloží osvědčení jménem svých zámořských protějšky.

Zejména, pochybné certifikáty z různých zemí, které byly objeveny v minulosti. Aby se zabránilo podvodné dokumenty, Sony a Fujitsu vyvinuli platformu sdružující Fujitsu je on-line systém vzdělávání s blockchain systém vyvinutý společností Sony dceřiné společnosti Sony Global Education Inc. Tato platforma umožňuje Japonských škol s údaji zaznamenanými na blockchain pro ověření jazykových znalostí dokumenty.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: