Vedoucí Kryptoměna Příběhy pro 30. července 2018

Kryptoměna trhu viděl cik-cak pohyby přes čtvrtek a pátek minulý týden. Poté, co roste na úroveň $8400, Bitcoin propadla na $7.800 úrovně, kdy americká SEC (Securities & Exchange Commission) zamítnuta žádost o Bitcoin ETF (Exchange Traded Fund), opírající se o Winklevoss dvojčata, zakladatelé Gemini exchange. Nicméně, v méně než jeden den, Bitcoin prudce odrazil zpět na konci týdne na $8,100 úrovně.

Odmítnutí Bitcoin ETF aplikace SEC byl velkým zklamáním crypto společenství. Situace se však ukázalo, že crypto má velký zastánce na vládní úrovni. Jeden z SEC Komisařů, Hester Peirce, vydala oficiální prohlášení o nesouhlasu k zamítnutí žádosti. V ní podrobnou zprávu, ona tvrdí, že regulátor má překročil svou roli. Kromě toho, ona tvrdí, že váhání schválit Bitcoin ETF bude zpoždění v procesu institucionalizace trhu Bitcoin.

Výzkum papír publikoval zaměstnanců v Bank of Canada říká, že Kanada a USA ekonomiky by mohly mít prospěch z emise centrální banky digitální měna (CBDC). Podle papíru, CBDC může mít za následek 0.64% nárůst v Kanadě je spotřeba a téměř 1,6% pro USA, odpovídající jejich vlastní ekonomiky, když jen fiat peníze použity. Papír napsal Mohammad Davoodalhosseini také tvrdí, že provádění není extrémně nákladné.

Pět bank z každé země BRICS podepsaly Memorandum o Dohodě na předem distribuované účetní knihy technologie. Summit BRICS se konal v Jižní Africe minulý týden. Představitelé zemí BRICS (Brazílie, Rusko, Indie, Čína a Jižní Afrika) národů diskutovali hospodářskou a politickou spolupráci mezi členskými státy. Organizace také nazývá blockchain technologie jako čtvrté revoluce, která země si nemohou dovolit nechat ujít.

Miliardář a investor Novogratz couval crypto obchodní banka Galaxy Digitální vykázala čistou ztrátu ve výši 134 milionů v prvním čtvrtletí roku 2018. Investiční banka je ještě oznámit výsledky za druhé čtvrtletí. Téměř 85 milionů dolarů z těchto ztrát byly nerealizované', a to především kvůli prudkému poklesu cen kryptoměny mezi lednem a Březnem. Ještě, Novogratz se domnívá, že fond bude dělat dobře v dlouhodobém horizontu.

Zlepšit efektivitu a konkurenceschopnost ve všech hlavních firemních procesů, CNH Industrial, je globálním lídrem v sektoru kapitálového zboží, spolupracuje s IBM, kde ta bude poskytovat blockchain technologie založená řešení pro dodavatelský řetězec a řízení zásob. V rámci partnerství, IBM provede předem analytické schopnosti spojené s umělé inteligence a strojového učení strategie. Po provedení CNH se očekává, že výrazně zlepšit svou schopnost inovovat své kvality, zákaznický servis, prodej, financování podpůrných procesů a výroby.

 

Ethereum (ETH)

Jednu z hlavních Ethereum vývojáři Danny Ryan, prozradil, že ve specifikaci Casper a Sharding je téměř "připraven k revizi a diskusi." Nicméně, toto je jen první krok v sérii procesů, které bude Ethereum sítě, škálovatelné. Dalších 100 řádků kódu musí být dokončena dříve, než vývojáři implementovat a zkušební protokol. Jakmile to je dokončena, budou prováděny audity. Na Shasper protokolu pak bude nasazen na testnet. A konečně, pokud vše, co je uspokojivé, protokol bude realizován na mainnet, což umožňuje blockchain měřítku. Tým očekává, Casper jít žít někdy v létě roku 2019. Na Sharding protokolu se očekává, že bude nasazen na mainnet před koncem roku 2020. Provádění Sharding umožní Ethereum předčí všechny ostatní blockchain sítí z hlediska transakční kapacitu. Přečtěte si více zde.

 

TRON (TRX)

Justin Slunce, zakladatel Tron blockchain síť má ve zvyku dělat kontroverzní jednání. Dva měsíce předtím, Slunce, uvedeny výhody TRON nad Ethereum, za stálého míchání hněv Vitalik Buterin, tvůrce Ethereum sítě. Buterin reagoval silně poukazem na to, že Tron je bílá kniha je opsána. Minulý týden, Sun, který získal BitTorrent pro zhruba 140 milionů dolarů, opět vytvořil kontroverzi tím, že Tron je 80 krát rychleji, než Ethereum. Tron je plánováno vydání jeho Tron Virtuální Stroj konci měsíce. S tím, decentralizované aplikace běží na Ethereum sítě budou moci bez problémů přenést do Tron sítě a vychutnejte si výhody v oblasti nákladů. Přečtěte si více zde.

 

Naše Forex Obchodování, Plán

Dash. Dash (DASH) vytvořila v blízkosti dvojitým dnem vzor, jak je znázorněno v grafu níže. Kromě toho, hybnost ukazatele je rostoucí. Proto očekáváme, že uptrend začít v krátkodobém horizontu.

Získat od uptrend, jsme mimo kontrolu možnost otevření dlouhé pozice v blízkosti 240, s příkazem stop loss níže 210. Budeme uvažovat o uzavření naší pozici, když kryptoměna dosahuje úroveň 320.

Naše Binární Obchodování S Opcemi Plán

Zvlnění. Ripple (XRP), našel silnou podporu 0.42 úrovně. Navíc, stochastický oscilátor je z medvědí zóně. Proto býčím trendu se očekává.

Získat z blížící se uptrend, plánujeme investovat v call opce, které nabízí renomovaných binární broker. Možností může být koupil, když Zvlnění obchody v blízkosti $0.42 na kryptoměna trhu. Také jsme přednost smlouva bude platná po dobu jednoho týdne.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: