HSBC Signály Uptrend na Působivé ROE, Podíl Koupit Zpět

 
Koncem února, v Evropě je největší banka podle aktiv, HSBC Holdings Plc (NYSE: HSBC) uvádí, 62% y-o-y pokles fiskálního roku 2016 zisku před zdaněním. The London-based věřitel také minul 4Q16 upravený zisk před zdaněním odhady sestavené Bloomberg. Investor potrestán zásoby a poslali je nižší až o 10% na $40 ve dnech, které následovaly po vyhlášení výsledků. Vzhledem k ceně opravy a pozitivní skutečností související s bankou je výkon, který je podrobně popsáno níže, můžeme předpokládat, že vzestupný trend v ceně akcií HSBC.

Pro čtvrté čtvrtletí, které skončilo v prosinci 2016, čistý úrokový příjem byl $6.87$, dolů 14,8% z $8.06 miliardy eur ve stejném čtvrtletí roku 2015. Na 4Q16 ztráta před zdaněním zvýšil na $3.45$, z $858 milionů v 4Q15. Kromě podíl na zisku v přidružených podniků a provozní náklady, mimo jiné, upravena ve čtvrtém čtvrtletí zisk před zdaněním se zvýšil o 39% na $2.62$, z $1.88 miliardy v předchozím roce podobné období. Nicméně, hlášeny údaj byl nižší než $3,78 miliardy očekávali analytici dotazovaní agenturou Thomson Reuters.

Banka vykázala fiskální rok 2016 zisk před zdaněním 7,1 mld$, dolů 62% z $18.82 miliard dolarů za poslední fiskální rok. Na FY16 zisk před zdaněním byl také daleko od odhady analytiků ve výši $14,4 miliardy. Před zdaněním zisk byl ovlivněn jednorázovým poškozením poplatek $3.2 miliard přijatá ve vztahu k Evropské soukromé bankovnictví a prodej Brazilských operací.

Pro zlepšení výkonu, banka investuje téměř 2 miliardy dolarů v digitální transformace. Kromě toho, aby udržet zájem investorů v akcie, banka vyčlenila 1 miliardu dolarů pro program zpětného odkupu akcií. Finanční zdraví banky zůstává silné, s Kmenového Kapitálu Tier 1 (CET1) 13,6% a pákový poměr 5,4%. Banka má také deklaroval dividendu ve výši 0,51 dolarů na akcii pro fiskální rok 2016. S tímto dividendy, banka se vrátilo skoro 50 miliard dolarů za posledních pět let. Jinými slovy, pět let průměrný výnos na vlastní kapitál je kolem 6% ročně. Banka také dosáhla úspory ve výši 3,7 miliardy dolarů tak daleko od jeho snižování nákladů programu. Tedy, s ohledem na návratnost vlastního kapitálu, odkup akcií program, programy na snížení nákladů a rostoucí úrokové sazby scénář, počasí jsme rally na akciovém HSBC.

Populace roste po konsolidaci v 40 úrovních za poslední dva týdny. Na Chaikin money flow ukazatele je histogram nad nulovou linii. To znamená tok peněz do akcií. Můžeme tedy očekávat, že akcie stoupat na další úroveň rezistence 44.

S výše uvedené analýzy na paměti, binární obchodník zvážit spekulovat na uptrend investice do opce. Bylo by lepší, aby obchodní smlouvy, která zůstává platná po dobu nejméně jednoho týdne. Navíc, obchodník by měl investovat, když se akcie obchoduje poblíž 41 dolarů v hotovosti na trhu.

Nejnovější články: