Boeing Zůstává Silná Skladem

 
Boeing (NYSE:BA) je největší letecká společnost na světě. Málokdo ví, že kromě toho, že výrobce komerčních jetliners, to je velmi aktivní v obraně, prostor a bezpečnostní systémy také. Boeing má zákazníky ve 150 zemích světa a zaměstnává zhruba 170.000 lidí po celém světě.

Nedávná návštěva čínského Prezidenta Xi Jinping na NÁS skončil s miliardami dolarů v objednávkách pro oba Boeing a jejich úhlavní rival Airbus. Nicméně, v pohybu, navrženy tak, aby diverzifikovat ze s jeho příjmy pouze z výroby komerčních jetliners, Boeing a Lockheed Martin vytvořila joint venture společnosti, která právě byla udělena s téměř jedné miliardy dolarů ve smlouvě určen na pomoc US Air Force v zahájení satelitů.

To je jen příklad toho, co tento manažerský tým je ochoten a schopen to udělat, a ukazuje schopnost společnosti řadit a otevřít nové obzory, pokud jde o zvyšování akcionářské bohatství.

Boeing cena akcií užil si poslední kolo kvantitativního uvolňování po celém světě. Mezi USA, Evropě a Japonsku, každá vláda nakupuje obrovské množství svých vlastních dluhopisů s cílem stimulovat růst v celém světě charakterizována jako mají ekonomické problémy a chybí inflace.

Přímý účinek dluhopisy nákup programů je, že se to nafoukne aktiv, a proto je akciový trh je hlavním příjemcem, pokud tyto kvantitativní uvolňování programy jsou stále běží.

Není divu, že Boeing cena akcií téměř ztrojnásobil za poslední čtyři roky, a já bych, že tam je více potenciální proinflační.

Jejich populace je v současné době obchodování na $136/akcii, krátce po prolomení $150/share mark. Boeing cena akcií je stále těší býčí potenciál, tak dlouho, jak ropa zůstává pod sto úroveň mark, a létání se stává levnější ze dne na den.

To se zdá být jen otázkou času, až do 150 značka bude znovu testovány, a proto jsem přednost možnosti volání z aktuální 136 úrovni s jeden měsíc expirace.

I když měnová politika ve Spojených Státech je o změně, jak Fed Williams říká, že to bude jen jednoduchý čtvrt bazických bodů, a ne začátek cyklu utahování. To se promítá do akcií stoupá výš po první reakci a Boeing je oblíbený pro bodec z technického i fundamentálního hlediska.

Nejnovější články: