Euro Posiluje Na Rekordní Nízká Míra Nezaměstnanosti v Německu

 
Euro, dolar začal rok na silnější poznámku proti Kiwi dolar. Nicméně, společné měny byl oslaben o měkké údaje PMI pro Itálii, Francii a Španělsko, uvedla v úterý. Později ten den, v Nový Zéland mléčné aukce, průměrná cena mléka a mléčných výrobků se zvýšily o 2,2%. Že pomáhal posílení Kiwi dolar vůči Euru. Nicméně, očekáváme, že pár EURNZD, což je obchodování na 1.6920, začít uptrend v následujících dnech vzhledem ke skutečnosti uvedené níže.

Průměrná cena mléka a mléčných výrobků se zvýšil na $3,124 za tunu v dražbě provedené na Novém Zélandu v úterý. Obdobně, Global Dairy Trade Index (GDT) se zvýšily o 2,2%. Zejména s odkazem sucha, svět je největší mléčné procesor Fonterra měl sekl jeho produkce mléka odhad minulý týden. To je druhá revize směrem dolů v posledních měsících. I přes nárůst cen mléka a mléčných výrobků, Kiwi dolar není očekává, že zůstane býčí. Trh očekával odrazit v cenách mléka na účet sucha. Za druhé, na trhu je znepokojen nový vládní plán na omezení zahraničního vlastnictví nemovitostí, jak to může negativně ovlivnit příchozí investice. A konečně, kromě zaměstnání Reserve Bank of New Zealand je mandát, se očekává, že držet úrokové sazby nízko po delší dobu. Všechny tyto faktory se očekává, že držet Kiwi dolar medvědí.

PMI výrobní údaje pro Itálii, Francii a Španělsku nebyl působivý. Nicméně, celkově eurozóna výrobní PMI konečná čtení 60,6 byl v souladu s odhady analytiků. To byl také totožný s předchozím flash odhad. Takže, negativní dopad na Euro bude jen krátkodobé.

Spolkové Agentury práce v Německu také oznámil optimistické nezaměstnanost změna data včera. Počet nezaměstnaných lidí klesl o 29,000 v prosinci, ve srovnání s analytiků očekávání 13,000 pokles. V předchozím měsíci se počet nezaměstnaných snížil o 20,000. Míra nezaměstnanosti na 5,5%, beze změny z předchozího měsíce a je nejnižší od sjednocení německa v roce 1990. Rekordně nízká míra nezaměstnanosti odráží zlepšení ekonomiky Eurozóny. Proto očekáváme, že pár EURNZD přesunout na sever na týden dopředu.

Na EURNZD pár se obchoduje nad 50 období klouzavý průměr, jak je uvedeno v cenové tabulce. Dále, indikátor RSI je čtení více než 50 potvrzuje býčí směr v měně kříž. Můžeme tedy očekávat, že rally na pár EURNZD brzy.

Na základě výše uvedené analýzy, můžeme jít dlouho v pár EURNZD na 1.6920 úrovně. Aby se minimalizovalo riziko, příkaz stop loss, bude jistě umístěn pod 1.6800. Rozkaz k účetní zisk bude také být umístěn v blízkosti 1.7190 úrovně.

Zvýšit celkové výnosy, můžeme nákup call opce, které nabízí renomovaných binární broker. Opce by měla být platná pro týden. Obchod bude vytvořen pouze tehdy, pokud měnový pár se obchoduje poblíž 1.6920.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: