FIS Získává Worldpay Ve výši 43 miliardy kč. Cash-a-s akciema

 

Worldpay Inc. akcie (NYSE: WP, WPY.L) získala téměř 8% v posledních dvou dnech a uzavřel na $107.16 po zpracování plateb firmě odhalil, že podepsal smlouvu o fúzi s Fidelity National Information Services, Inc. (NYSE: FIS), outsourcing a účetní služby poskytovatele technologií. Worldpay nese kombinaci enterprise hodnota asi 33 miliard dolarů na základě akciové a peněžní hodnoty, včetně Worldpay dluh předpokladu, že FIS předpokládá rekapitalizaci.

 

Worldpay, FIS combo cílem je vést globální finanční služby

Podle podmínek dohody, když dohoda je uzavřena, Worldpay akcionáři obdrží 0.9287 FIS akcií a 11 dolarů v hotovosti za každou Worldpay sdílet. Dohoda podléhá schválení regulačních orgánů a akcionářů, kromě dalších standardních závěrečných postupů. Transakce se předpokládá, že bude dokončena v posledním půl roku 2019.

Po dokončení fúze, FIS akcionářů bude uchovávat o 53% společného podniku, zatímco Worldpay akcionáři budou držet o 47%. Worldpay, která nabízí zpracování plateb řešení pro dodavatele podniků a finančních firem, zpracovává více než 40 miliard roční obchodů, zálohování více než 300 typů plateb, které pokrývají více než 120 měn.

Předpokládá se, že subjekt vzniklý spojením bude být umístěny tak, aby poskytovat prvotřídní služby týkající se firemního bankovnictví, finanční trhy, platební styk a mezinárodní e-commerce. Kombinovaná jednotka je také očekává rekordní organický růst příjmů mezi 6% a 9% prostřednictvím 2021, spolu s EBITDA součinnosti o více než 700 milionů dolarů z konsolidace příležitosti týkající se příjmů a výdajů. Kromě toho, fúze vyvrcholí v příjmech zvýšení efektivnosti $500 milionů, run-míra úspor nákladů o 400 milionů dolarů a volné hotovostní toky ve výši zhruba 4,5 miliard eur v příštích třech letech.

Subjekt vzniklý spojením bude mít také pro forma 2018 ročních tržeb a očištěné EBITDA o zhruba 12,3 miliardy dolarů a $4.9 miliardy, resp. Po uzavření představenstvo nového subjektu se bude skládat z 12 členů, z nichž sedm bude z rady FIS a pět z rady Worldpay.

Gary Norcross bude pokračovat jako FIS, Předseda Představenstva, generální ŘEDITEL a Prezident. Charles Drucker, převažující Výkonný Předseda a generální ŘEDITEL společnosti Worldpay, bude fungovat jako představenstvo je výkonný viceprezident.

Společný podnik bude mít i nadále FIS jako její oficiální název, se sídlem v Jacksonville, Florida.

Komentuje fúzi FIS CEO Gary Norcross, řekl: "Rozsah záležitostí, v našem rychle se měnícím odvětví. Jako kombinovaná organizace, budeme přinášet nejmodernější řešení cílené na nejvyšší růstových trzích."

Lisa Ellis, analytik MoffettNathanson, řekl FIS-Worldpay fúze "posiluje transformační a ničivý dopad, že e-commerce je mít na splátky. In-store platby jsou velmi lokální a obtížné měřítku, vzhledem k tomu, že elektronický obchod má podstatné výhody pro měřítko, a je velmi globální."

Technicky se akcie obchoduje nad jeho 50-denní klouzavý průměr. Kromě toho, nečekané oznámení fúze má za následek mezeru otevření. Stochastický oscilátor je také v býčí zóny. Jako výsledek, můžeme očekávat, že akcie ke konsolidaci a dalšímu vzestupu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: