Kila Dolů Jako Cross-Party Brexit Rozhovory Selžou Jít Vpřed

 

Libra nadále klesat proti svým konkurentům včera po velké BRITÁNII Stínový ministr Financí John McDonnell, uvedl, že neexistují žádné významné změny zatím v cross-party Brexit jednání. Měkké job data také doporučuje obchodníkům prodávat na kila. Zpráva o náhlé zastavení obchodních jednání mezi USA a Čína mají také investoři nuceni zůstat pryč od rizikovějších aktiv. Od vysoce 1.3030, pár GBP/USD se snížil na 1.2880 v posledních 24 hodinách.

Stín kancléř uvedl, že Práce je zatím svědkem jakékoliv věrohodné pohybuje od ministrů, zejména na problém celní unie s EU. McDonnell řekl, "nejsme zdaleka to, co chceme." McDonnell zdůraznil, že Práce měla "ohrožení v některých oblastech."

Po Theresa May je Brexit dohodu odmítli třikrát do Parlamentu, a to jak vládnoucí a opoziční strany se vrátili k jednacímu stolu, aby se dospělo ke kompromisu. Neschopnost prolomit smůlu v čele země odložit své 29. Března lhůta pro odlétající z EU do 31. října. Labouristé si přejí mít stálou, all-inclusive celní unie s EU po Brexit, v souladu s jednotným trhem. S takovou Brexit obchod v místě, UK nebude moci dokončit své vlastní zboží, souvisejících obchodních dohod s dalšími zeměmi po celém světě. Zpoždění v příchodu na kompromis, udržet libru slabé.

Ekonomické údaje propuštěn včera bylo také působivé. UK se nezaměstnanost snížila na 1,3 milionu v prvním čtvrtletí roku 2019. Počet nezaměstnaných lidí klesl o 65,000 v roce 2019, přičemž míra nezaměstnanosti k 44-leté minimum 3,8%.

Roční růst mezd se snížil na 3,2% ve čtvrtletí končícím v Březnu, ve srovnání s 3,5% v předchozím měsíci, podle Úřadu pro Národní Statistiky (ONS). I když platit výlety jsou vyšší než zvýšení ceny, analytici se obávají, že rozdíl se zmenšuje. V Březnu, průměrný plat vzrostl o 2,3% ve srovnání s loňským rokem. Převažující inflace je 1,9%, což znamená reálný růst mezd o pouhých 0,4%.

Ekonomové varují, že další zvýšení mezd je možné pouze tehdy, pokud se ekonomika stává více produktivní. Zejména ONS zpráva také naznačuje, že částka, kterou každý dělník produkuje za hodinu klesla již třetí měsíc po sobě. Zpomalení růstu mezd a škrty do práce-související výhody má left 4 milionů lidí v chudobě.

Pokud jde o nízkou produktivitu, Ben Brettell, senior ekonom v Hargreaves Lansdown, řekl: "Britská nemoc' nízké produktivity je strašidlo, které i nadále pronásledovat nás."

Simon Harvey, měnový stratég s Monex Evropě, se domníval, že data by vlhkých očekávání zvýšení úrokových sazeb.

Ozvěnou podobné myšlenky, Joe Manimbo, měnový stratég s Western Union, řekl: "Sterling vzal jeho hlavní příklad z nevýrazného straně smíšené BRITÁNII údaje pracovních míst. Na druhou stranu, BRITSKÁ nezaměstnanost klesla na čerstvý multi-desetiletí minima o 3,8%. Ale růst mezd moderované více, než se očekávalo na 3,2% z 3,5% v předchozím období. Pomalejší růst mezd snižuje pravděpodobnost Libra-pozitivní zvýšení Britských úrokových sazeb později v tomto roce."

Obchodních jednání mezi USA a Čína mají zastavit, zdroje blízké jednání naznačují, že i jako Prezident Donald Trump je optimistický ohledně nové daně, které mají vykolejil trhy a zvýšily neshody. Po finančních trzích klesl v pondělí, Trump se domníval, že obě strany by mohly inkoustu dohodu do měsíce.

Mluví k novinářům v Bílém Domě, Trump řekl: "dáme vám vědět za tři nebo čtyři týdny, pokud je to úspěšné."

Tam jsou, nicméně, několik vládních úřadů, kteří se domnívají, že časový rámec dána Trump je opravdový, alespoň než se to stane zřejmé, kde se diskuse vedou jakmile politici se vrátit k jednacímu stolu. Buď Číňané budou muset přijmout k úpravě některých předpisů souvisejících s jejich obchodní činností, nebo NÁM budou muset tlumit jeho očekávání.

Libra se očekává, že stabilizovat až po cross-strana diskuse vést ke kompromisu.

Historický cenový graf naznačuje, že pár GBP/USD se pohybuje v sestupném kanálu, jak je znázorněno na obrázku níže. Indikátor MACD má negativní čtení. Jako výsledek, můžeme očekávat na měnovém páru zůstane makléřského v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: