Libra Signály Obrácení Na Silná Data Schválení Hypotéky

 
Nižší než očekávaná výroba a služby PMI data, uvádí se na začátku Května oslabila Libra vůči dolar. Sestupný trend byl také podporovaný lepší než očekávaná nezaměstnanost pohledávky a snížil obchodní deficit v USA. Nicméně, očekáváme, že obrat v GBPUSD dvojice, která se obchoduje na asi 1.3310, vzhledem k skutečnosti uvedené níže.

Podle amerického Ministerstva Obchodu, objednávky na zboží dlouhodobé spotřeby, který zahrnuje dlouhodobé průmyslového zboží, klesl o 1,7% m-o-m v dubnu, ve srovnání s což představuje nárůst o 2,7% v předchozím měsíci. Analytici očekávali, že objednávky zboží dlouhodobé spotřeby v poklesu nejvýše o 1,3%.

University of Michigan consumer sentiment index klesl na 98 v Květnu, z 98.8 v předchozím měsíci. Ekonomové předpovídali, žádná změna.

Kromě měkká ekonomická data v USA, zrušení plánované schůzky mezi Prezidentem Trump a severokorejský vůdce Kim Čong-Un na 12. června se opět snížil rizikový apetit na trhu. Všechny tyto faktory se obrací k americkému dolaru slabší.

Ve velké BRITÁNII, se počet nových hypoték schválen pro domácí nákup od High Street banky během dubna zvýšil až 38.000, z 37,600 v předchozím měsíci. Analytici očekávali, že počet nových hypoték schválení 37,500.

Kromě toho, analytici GlobalFX Kapitálu Pty Ltd věří, že trhy mají vzhledem příliš velký význam zprávy o možném kolapsu Theresa May je vláda. Pesimismus je hnací silou Bušit mnohem nižší než jeho reálná hodnota. Analytici také očekávají, že inflace, která se nečekaně zpomalil na 2,4% v dubnu, na podporu Bank of England dodat další zvýšení úrokových sazeb, což vedlo k posílení Libry.

Hann-Ju Ho, Senior Ekonom s Lloyds Bank, očekáváme, že Bank of England zvýšit úrokové sazby na 0,75% v srpnu. Finanční trhy dávají 50% šanci na zvýšení úrokových sazeb v srpnu a 90% šanci na zvýšení sazeb v listopadu. Credit Suisse také řekl, že věří, Libra je "koupit namáčí". Proto, ekonomické údaje a základy prospěch zvrat v pár GBPUSD.

Historický cenový graf naznačuje, že pár GBPUSD se obchoduje poblíž jeho hlavní podporu na 1.3310. Dále indikátor CCI se začalo stoupat po poklesu pod čtení -200. Takže, očekáváme, že se odrazí zpět, aby se to stalo brzy.

V Forex trhu, plánujeme otevřít dlouhou pozici na nebo o 1.3310 v pár GBPUSD. Omezit riziko, bychom umístit stop loss níže 1.3210. Pokud měnový pár obrátí, jak se očekávalo, pak dlouhé pozice bude ředit blízkosti 1.3510.

Navíc, můžeme také vyzvednout call opce smlouva z binární broker získat z GBPUSD uptrend. Investice může být u nás, za předpokladu, že GBPUSD pár obchoduje v blízkosti 1.3310 a opční smlouva zůstává aktivní po dobu jednoho týdne.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: