Příležitost, jako je Wal Mart Zisk Nezklame

 
Walmart (NYSE:WMT) je jedním z největších Amerických společností působících dnes. Jejich cena akcií vypráví příběh vzestup od skromných IPO v roce 1970, aby byl lídrem. Však temné mraky může být viděn na obzoru, jako v tuto chvíli, je pravděpodobné, že všech-time vysoká cena $87/akcii je zde k pobytu na chvíli.

Problém s firmami, jako velký, jako je Walmart je, že v zájmu dosažení větší a lepší výsledky, stejně jako investoři očekávat, že má pouze dvě možnosti: prodat více a zlepšení v zásobování a dodávky zákazníkům.

Aby bylo možné prodat více, nové obchody by se normálně otevřel, ale Walmart je již v gigantickém měřítku, tedy zlepšení zevnitř by být způsob, jak jít. Skutečným problémem je škálovatelnost, protože tyto vylepšení nejsou dost, aby společnost blízko k očekávání investorů. V důsledku toho, poslední zisk zveřejněn v srpnu 2015 byly zklamáním, a teď Walmart je obchodování kolem 64 dolarů/akcii, více než dvacet dolarů nižší, než vzestupy a řekl bych, že snímek je jen začátek.

Hlavní důvod, proč jsem se pro výše uvedený závěr vychází z technické analýzy obrazu, jako od minima v roce 1970 a až do dneška, jsme při pohledu na typické impulzivní krok, nebo pět vlna struktura. To je býčí, a to se zdá být dokončena s $87/akcii pohybovat.

Nedávný snímek amerického akciového trhu byla přičítána Čínské devalvace, a to může být problém stěhování do zasedání v září, kdy Federální Rezervní systém Spojených Států se chystá zvýšit sazby poprvé od finanční krize v roce 2008 zasáhla.

Jako Fed členské Lacker řekl, případ pro zvýšení sazeb je silný. Pokud vezmeme poslední NFP (Non-Farm Payrolls) vydání v úvahu, spolu s vyšší revizí, které následovaly, zvýšení sazeb je opravdu možné.

Pokud je to ten případ, pak akcie bude trpět, alespoň zpočátku, jako nižší zásoby a vyšší úrokové sazby představují přímou souvislost.

Vrací do technického obrazu, nyní, že pět vlna struktura impulzivní krok je dokončen, měli bychom to napravit a nápravu ve většině případů jde a bere minima v předchozím čtvrtá vlna. To znamená cena je přitahován k 52 $/akcii a v mé knize je to jako medvědí jako medvědí může být.

Na závěr opce jsou oblíbené na jakékoliv odrazit ze současných $64/akcie na 68 dolarů-$70/share rozsahu, a že by bylo perfektní zarážející cena za opci. Tento odraz by měl dorazit pouze v případě, že Fed nemá zvýšení sazeb, tak to bude docela zajímavé. září. Jak na datum vypršení platnosti, použijte jeden měsíc vypršení platnosti pro ziskové možnosti smlouvy.

Nejnovější články: