Disney Akcie Vysoko na Silné Růstové Vyhlídky

 
Akcie diverzifikovaných Americká média a zábavní konglomerát společností Walt Disney Company (NYSE:DIS) uzavřel na $97.22, po nárazu maxima $výši 98,46 v pondělí. Společnost oznámila, impozantní 2016 první fiskální čtvrtletí výsledky. Účastníci trhu očekávají růst cen akcií v následujících týdnech a to z následujících důvodů.

Společnost oznámila, fiskální rok 2016 první čtvrtletí tržby ve výši $15.14 miliard, a to až od $13.33 miliard zaznamenané ve stejném období fiskálního roku 2015. Zisk za fiskální rok 2016 v prvním čtvrtletí zvýšil na $2.88 $ nebo $1.73 na akcii z $2.182 miliard nebo $1.27 na akcii ve stejném období fiskálního roku 2015.

V USA, společnosti, zábavní parky a letoviska jsou nadále fungovat dobře. V poslední době, Disney oznámila svůj záměr otevřít nové téma atrakce založené na populárních filmech jako star wars. Společnost také zahájila plánuje přidat další dvě výletní lodě, kromě současného vozového parku čtyři, v pět až sedm let. Navíc, Disney očekává, že otevře své Shanghai Disney resort v červnu 2016. To bude mít za následek další zvýšení příjmů. V Hong Kong, společnost se staví nový hotel. Společnost je nejnovější animovaný film, Zootopia, již získané příjmy více než $300 milionů na US box office. V Číně, film již vydělal asi $25 a očekává se, že hrubý 100 milionů dolarů celkem. Několik filmů, včetně Občanské Války a Kapitán Amerika se očekává, že bude propuštěn tento rok. Studio zábavy segmentu tržby vzrostly o 46% na 2,7 miliardy dolarů, na y-o-y základ.

V loňském roce společnost oznámila sloučení svých spotřebitelských produktů a interaktivních médií segmentu. Fiskální rok 2016 výsledky za první čtvrtletí ukázala, že sloučený segment přispěl 13% společnosti je fiskální rok 2015 příjmy. Disney je přesvědčen, že to bude realizovat vyšší výnosy z prodeje star wars zboží na mezinárodních trzích.

Společnost také podepsala dohodu s Alibaba zahájit DisneyLife v Číně. Dále posílit svou přítomnost na mezinárodních trzích, ESPN program distribuční smlouva byla podepsána také s Tencent Holdings.

Technicky vzato, podpora nákupu existuje na 92, zatímco hlavní rezistence se nachází na 106 úrovně. Hybnost je pozitivní a stoupá vzhůru. Tedy, obchodník, můžete očekávat, že zásoby na další růst v nadcházejících dnech.

Těžit z růstu cen, binární obchodník by měl vzít jeden dotek call opce, smlouva s koncem dubna platnosti. Cílová úroveň smlouva by měla být kolem $102 nebo méně.

Nejnovější články: