Kroger Q3 EPS Chybět Odhady, Potvrzuje FY 2019, 20 EPS Zobrazení

 

Akcie společnosti Kroger Co. (KR: NYSE) klesl 3.04% nebo $0.84 uzavřel na $26.80 poté, co největší americký řetězec supermarketů příjmů hlášeny 3. čtvrtletí zisk pod Ulici odhady. Společnost také minul příjmů odhad analytiků. Při hlášení výsledků Q3, Kroger potvrdila upravený zisk, a stejný-store růst tržeb výhled pro FY 2019 a FY 2020.

Cincinnati, Ohio-založené Kroger hlášeny 2019 3Q příjmy ve výši $27.97 miliard, což představuje nárůst o 0,5% od $27.83 miliardy ve stejném období loňského roku. Analytici oslovení agenturou FactSet očekávali společnosti post příjmy $28.20 miliard za vykazované čtvrtletí. V posledních čtyřech čtvrtletích, maloobchod obr překonal odhady Wall Street dvakrát.

Pro třetí čtvrtletí, skončila 9. listopadu, 2019, společnost vykázala zisk ve výši 263 milionů, nebo $0.32 na akcii, ve srovnání s $317 milionů, nebo $0,39 na akcii v období předchozího roku.

Bez dalších poplatků, Kroger zaznamenal třetí čtvrtletí upravený zisk ve výši 381 milionů, nebo $0.47 na akcii, dolů z 394 milionů dolarů, nebo $0.48 na akcii ve srovnatelném čtvrtletí loňského roku. Analytici oslovení agenturou Thomson Reuters očekávali společnost hlásí zisk z $0.49 na akcii za čtvrtletí. Dvakrát v posledních čtyřech čtvrtletích, Kroger překročil konsensu EPS odhady.

Společnost vykázala identické tržby (bez pohonných hmot) růst o 2,5% a digitální růst tržeb o 21%. FactSet analytikové společnosti post identické růst tržeb o 2,3%. Identické tržby jsou obyčejně odkazoval se na jako stejný-prodeje obchodu.

Během čtvrtletí, Naše Značky, se prodej zvýšil o 3,4% na meziroční bázi. Společnost také válí 231 nová Našich Značek, produktů, včetně "Jednoduché Pravdy Rostlinného sortimentu, představovat čerstvé hamburger karbanátky bezmasá." Kroger také uvedla na trh několik produktů, které osloví zákazníky, kteří hledají maso a mléčné alternativy. Kromě toho společnost rozšířila svůj pick-up místech na 1,915. Podobně, dodání místech se zvýšil na 2,326, které pokrývají více než 96% Kroger domácností.

Pro FY 2019, Kroger nadále očekává, že upravený zisk v rozmezí mezi $2.15 a 2,25 dolarů za akcii. Společnost také potvrdila svůj upravena identické růst tržeb z 2% na 2,5%. Podobně, pro fiskální rok 2020, Kroger potvrdila upravený zisk v rozmezí $2.30 $2.40 na akcii. Společnost i nadále očekává, že upraví identické růst tržeb zhruba o 2,25%.

V průměru, analytici dotazovaní agenturou Thomson Reuters předvídat Krogers zaúčtovat zisk 2,20 dolarů na akcii pro FY 2019 a $2.33 na akcii pro FY 2020.

Kroger má také odhalil svůj záměr odprodat svůj podíl ve Štěstí Trhu. V tomto ohledu, společnost uznává, jeden-čas non-cash poškozením poplatek ve výši 238 milionů eur v 3Q roku 2019.

Kroger Předseda představenstva a generální ŘEDITEL Rodney Mullen odůvodněné rozhodnutí odprodat Štěstí na Trhu. "Množství investic, které by se pro Štěstí je být smysluplné přispěvatelem do Kroger celkově a úsilí, že to bude trvat, jen jsme nevěděl, že to vytvořil dobrou návratnost investic, které byly potřebné k být provedena ve vztahu k tomu. Tak to bylo opravdu poháněn zúžení naše zaměření a dodatečné požadavky, aby to bylo něco, co by bylo smysluplné, aby Kroger."

Slabé čtvrtletní zisk se očekává, že držet akcie slabá v krátkodobém horizontu.

Technicky vzato, akciový čelí odporu na 29. Další podpora se předpokládá pouze u 22 úrovní. Kromě toho, Stochastický indikátor RSI je v překoupené oblasti. Proto očekáváme, že akcie zůstávají v sestupný trend v nadcházejících dnech.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: