Petrobras na Nižší Zadlužení, Pokles Zásob Ropy v USA

 
Svět je nejvíce zadlužené (zadlužené) ropná společnost Petroleo Brasileiro S. a. (NYSE: PBR) vykázala nižší než očekávaný fiskální 2017 druhém čtvrtletí tržby a zisk. Petrobras, protože společnost je populárně známý jako, také zaznamenal mírný pokles výkonu. Přesto, na základě snížení dluhu, zlepšení celkové finanční sílu, a stabilní ceny ropy, očekáváme, že akcie zase býčí.

Brazilská státní společnost vykázala čistý zisk ve výši R$316 milionů, nebo R$0,03 akcii, příjmy z R$66.996 miliard. Ve druhém čtvrtletí loňského roku, čistý zisk byl R$370 milionů, nebo R$0,03 akcii, příjmy z R$71.320 miliard. Ulice analytici očekávali Petrobras, aby po zisku ve výši R 2.405 miliard dolarů na příjmy ve výši $68.062 miliard.

Během prvního čtvrtletí, Petrobras měl vykázala čistý zisk ve výši R$4,45 miliardy dolarů. Čistý příjem ve druhém čtvrtletí výrazně snížily v důsledku nižších ziskových marží a poklesu objemu prodeje. Nepříznivé rozhodnutí v daňovém související případ vyústil v obvinění z R$6,23 miliard. Petrobras také vzniklé poplatek R$818 milionů kvůli sporu zahrnující offshore vrtná plavidla.

Společnost vykázala EBITDA R$19.094 miliard, dolů 6,63% z minulého roku, a nižší než R$21.926 prognózy analytiků.
Celková produkce klesla o 1% y-o-y 2.776 milionů BOE/D (barelů ropného ekvivalentu za den). V Brazílii, produkce vzrostl o 1,8% na 2.658 milionů BOE/D. Podobně, oleje a výrobky dovoz klesl 5.01% na 341,000 bpd v 2Q17, z 359,000 bpd ve stejném období loňského roku.

I přes výrazně nižší zisk ve srovnání s prvním čtvrtletím, Petrobras podařilo snížit celkový dluh na $113.84, od $115.12 miliard eur na konci předchozího čtvrtletí.

Společnost uvedla, že má zájem na zajištění úvěru R$2 miliardy ze státní banky BNDES. Petrobras plánuje využít úvěr na nákup vybavení a refinancovat součástí 9,6 mld $dluhu se splatností v roce 2018.

Zabezpečení důvěry, finanční ŘEDITEL Ivan Monteiro uvedl, že všechny zdroje financování jsou v současné době k dispozici, aby se Petrobras. Jak to může být zřejmé, blokování daně související poplatky, celkové čtvrtletní výkonnost společnosti je lákavá. Kromě toho, analytici se domnívají, že ropa brzy rally kvůli prudkému poklesu amerických zásob během posledních dvou týdnů. Tedy, v podstatě, akcie se očekává, že pro pohyb nahoru v krátkodobém horizontu.

Akcie pokračuje v pohybu podél vzestupného trendu, jak je znázorněno na obrázku níže. Dále vzestupně RSI oscilátor s čtení nad 50 znamená, bullishness v mošny. Proto očekáváme, že rally na akciovém z Petrobras.

Získat pravděpodobné uptrend, těšíme se na možnost investování do vysoké nebo vyšší možnost. Pokračovat s investicí, dáváme přednost binární zakázky, která bude aktivní po dobu jednoho týdne a skladem by mělo být obchodování v blízkosti $8.70.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: