Asset Mgmt Firma Fidelity je Crypto Divize Jde Žít

 

Po zbývající vzestupnou téměř týden, kryptoměna trh prošel menší korekce. Bitcoin (BTC), nicméně i nadále zůstanou nad $3,800 úrovně. Většina altcoins ztratil asi 0,5% dnes, a mezi 2% a 5% během posledních 24 hodin. Zatímco Ethereum (ETH) ztratil 3,5% v posledních 24 hodinách do obchodu na $131.24, Ripple (XRP), ztratil 1,6% na obchodu na $0.31. Navíc, EOS (EOS-$3.52, dolů o 5,2%), Litecoin (LTC-$54.23, dolů o 5,2%), Stellar (XLM-$0,10 až 2%), Tron (TRX-$0.02, dolů o 3,7%) a IOTA (IOTA-$0.28, dolů 3,2%) čelí mírný prodejní tlak.

 

Vládní iniciativy na úrovni

Blockchain předpisy zavedené německé Federální Ministerstvo Financí

Studie papíru vydalo německé Spolkové Ministerstvo Financí popisuje významné problémy vztahující se k manipulaci a správu cenných papírů na základě blockchain.

V dokumentu, regulátor se zabývá uzákonění elektronické zákonů o cenných papírech a vydávání kryptografické tokeny. Ve zprávě se uvádí, že elektronické cenné papíry, právní předpisy by měly být technologicky neutrální, což znamená, že by mohl být založen na distribuované účetní knihy (DLT) nebo blockchain technologie.

To je věřil, že vydání kryptografických tokenů nebude spadat pod stávající regulační rámec jako šifrovací tokeny nemají symbolizovat cenné papíry, investice nebo jiné finanční aktiva v rámci Obchodování s cennými Papíry Jednat. Nicméně, publikace popisuje počáteční mince nabízí (ICO) šifrovací tokeny jako investice do šifrovací tokeny pravděpodobně představuje finanční rizika pro investory.

Kromě toho, před přípravou návrhu zákona, Federální Ministerstvo Spravedlnosti a Ochrany Spotřebitele a Federální Ministerstvo Financí musí předložit podrobný obraz o opatření navržená v dokumentu o hlavních otázkách souvisejících s blockchain. Navrhované řešení mají v úmyslu zlepšit postoj Německa jako jeden z předních destinací pro fintech související s podniky.

 

Singapur jít dopředu s trial TradeTrust

Singapur vláda se rozhodla pokročit s jeho plánu, aby provedla zkušební TradeTrust, blockchain na bázi námořního obchodu platformy. TradeTrust, která má v úmyslu využít blockchain zjednodušit složité non-automatizované procesy spojené s mezinárodní přepravou, bude zpočátku soustředit na blockchain založené na elektronické účty (E-Ls). Zpracování důležitých obchodních dokumentů obecně trvat několik dní, ne-li týdnů, kromě dodatečných nákladů souvisejících se systémy na bázi papíru.

Soud se řídí Memorandem (Memorandum o Porozumění), která byla podepsána v lednu o Singapuru Infocomm Media Development Authority (IMDA), Singapur Celní, Maritime Port Authority a Singapurské Přepravní Společnosti.

Jako součást TradeTrust soudu, IMDA bude také přijímat názor na iniciativu a požádat o radu od odborníků v oboru na zlepšení systému.

 

Iniciativy soukromého sektoru

Věrnost Digitálních Aktiv rozšiřuje crypto expozice vyberte clientel

Věrnost Digitálních Aktiv, kryptoměna divize AMERICKÉ finanční služby, firmy, Věrnost, šel žít se seznam ručně vybral klienty. Od Března 2018, Věrnost spravuje aktiva v hodnotě 2,46 bilionů$.

Pokud jde o nově zavedené služby, firmy, uvedl takto: "Jsme žít s vyberte skupinu oprávněných zákazníků a bude pokračovat vyvalit pomalu. Naše řešení jsou zaměřena na potřeby hedgeové fondy, rodinné kanceláře, důchody, dotace, další institucionální investoři."

Na konci ledna firma oznámila, že platforma prochází závěrečnou fází testování plánované crypto aktiva služby. Investiční bankovnictví obří dále odhalil, že, protože byla oznámena v říjnu roku 2018, byl vývoj platformy pro splnění regulačních povinností, spolu s péči a institucionální obchodní normy. Tam byl pověsti, v lednu Věrnosti spuštění Bitcoin (BTC) vězeňského zařízení do Března 2019. Tom Jessop, šéf Fidelity Digitální Aktiva tým uvedl, že jednotlivé komponenty platformy byly stále ještě pracuje, i když společnost odešla žít. Podle Jessop, i když někteří členové začali používat zařízení v lednu, jiní možná muset počkat až do září, jak to "opravdu závisí na skutečnostech a okolnostech každého klienta."

Zvláště, on řekl, že crypto medvědího trhu neměl žádný vliv na vývoj platformy, ale uznal, že crypto fond zřízen, když na trhu udeřil do jeho vrcholu, může být čelí těžké časy.

 

Bumble Bee Foods zahajuje blockchain mořské plody sledovací systém

Na blockchain systém pro sledování mořské plody zahájila Bumble Bee Foods, jeden z největších severoamerických firem, které nabízejí značkové, police-stabilní, mořské plody. Projekt byl zahájen ve spolupráci s německou firmou SAP, který má odborné znalosti v oblasti aplikací podnikové úrovni. Platforma, která zaměstnává SAP Cloud Platformy Blockchain služby, by údajně sledovat globálního dodavatelského řetězce Indonéského tuňáka žlutoploutvého na koncové (maloobchodní) zákazníky.

Oznámení bylo učiněno na Jihozápadní Konference (SXSW), která se koná v Austinu, Texas, USA, od 8. Března do 17. Března. Zákazníci by měli být schopni sledovat kompletní dodavatelského řetězce a získat údaje týkající se původu a historie odeslání zboží pomocí skenování QR kód, pomocí smartphone, pokud na balíček obsahující produkt.

Údaje v držení blockchain bude zahrnovat anatomické podrobnosti o úlovku a přesné umístění souřadnic v okamžiku zachycení. Navíc, informace o pravdivost, bezpečnost, čerstvost a akreditace rybářského obchodu bude také být uloženy na blockchain.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: