Silné Maloobchodní Prodeje, Spotřebitelské Výdaje, Udržuje Vzestupnou Euro

 
Na základě zlepšení ekonomiky Eurozóny, jsme předpovídali uptrend v Euro, dolar, proti Měny, a to minulé pondělí. Načasování USA, Fed zvýšení úrokových sazeb, zpochybnil tím, že někteří ekonomové, také pomáhal naše prognóza. V tomto článku jsme vyjádřili naše ochota zaujmout dlouhou pozici v EURUSD páru na 1.1180, s cílem 1.1450. Navíc, informovali jsme náš zájem koupit call option stejně. Na páru EURUSD zasáhnout cíl na pátek, což vede k zisk z obou obchodů. Nyní, s ohledem na stanovisko Mario Draghi, Prezident ECB, pozitivní ekonomická data, a 10-rok vysoká ekonomická důvěra, počasí jsme další rally v páru EURUSD.

Subtilní náznak dána Draghi o zužující nákupů dluhopisů v nadcházejících měsících se obrátil sentiment vůči Euru dolar býčí. V tomto ohledu, George Saravelos na Deutsche Bank poskytla nové poznatky o Draghiho projev v Sintra fórum minulý týden. Saravlos poukázal na to, že to není jen jestřábí prohlášení Draghi, ale nedostatek zájmu o nízké inflaci, která vyvolala silný uptrend na Eur. Analytik dále upozornil, že nízká inflace v Eurozóně je nyní považován za dočasný jev.

V pátek, Destatis, německá statistika instituce uvádí 0,5% m-o-m zvýšení maloobchodní tržby v Květnu, ve srovnání s 0,2% poklesu v předchozím měsíci. Analytici čekali pouze růst o 0,3% na maloobchodní prodej.

Stejně tak ve Francii spotřebitelské výdaje vzrostly o 1% m-o-m v Květnu, versus tržní očekávání 0,5% růstu. V předchozím měsíci, spotřebitelské výdaje se zvýšily pouze o revidován směrem dolů o 0,4%.

V poslední době, tón hlavy všech centrálních bank vyspělých ekonomik se otočil jestřábí. Zatímco USA již začala normalizaci své měnové politiky, ostatní země mají pouze začal mluvit o tom. Takže, v pozdější fázi, kdy americký Fed začíná přemýšlet o bezpečné "přistání" ekonomiky, úrokové sazby jinde by být v uptrend. Saravelos se domnívá, že takový scénář by oslabilo Dolar výrazně. Tedy, s ohledem na pozitivní ekonomické údaje z Eurozóny a negativní sentiment obklopující americkému dolaru, očekáváme, že pár EURUSD se trend vyšší.

Technicky, jak je znázorněno na obrázku níže, páru EURUSD má silnou podporu v 1.1280. Na druhou stranu odpor existuje pouze na 1.1580. Momentum indikátor dosahuje nových maxim, hodnoty nad 100. Základní bullishness potvrzuje i rostoucí index toku peněz. Takže, existuje vysoká pravděpodobnost, že uptrend v páru EURUSD.

Těžit z pravděpodobného trendu, chceme otevřít dlouhou pozici v EURUSD páru blízkosti 1.1410, s příkazem stop loss níže 1.1280. V případě, že pár se pohybuje směrem na sever, jak se předpokládalo, tak bychom si náš zisk blízkosti 1.1580.

Od jednoho z našich binární makléři, přejeme si, aby nákup call opce platí za týden. Pro zvýšení šance na úspěch, investice se bude považovat, když se pár obchoduje v blízkosti 1.1410.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: